«Clipper» zaļā tēja zaļākai dzīvei

Pēdējā laikā zaļā tēja ir kļuvusi gandrīz vai par sinonīmu jēdzienam «veselīgs uzturs». Zaļajā tējā ir augsts vitamīnu, minerālvielu un aktīvo vielu saturs, tāpēc tai ir labvēlīga ietekme uz cilvēka organismu – vienā tasē zaļās tējas ir apmēram tikpat daudz C vitamīna, cik apelsīnā! Šī tēja novērš stresu, sniedz enerģiju un uzlabo darba spējas. Medicīniskos pētījumos pierādīts, ka zaļā tēja aizkavē novecošanu, tā labvēlīgi ietekmē sirdsdarbību, imūnsistēmu, un tai piemīt vielmaiņu stimulējoša darbība. Pētījumā konstatēts, ka zaļās tējas lietošana palielina diennakts vielmaiņu par 4%. Āzijā zaļo tēju ikdienā dzer jau vairāk nekā četrus tūkstošus gadu gan slaida auguma iegūšanai, gan veselības stiprināšanai. Zaļās tējas ekstraktu iegūst nevis oksidācijas procesā, bet gan ar iztvaikošanas metodi no Camellia sinensis auga daļām. Līdz ar to ekstrakts saglabā daudz vairāk vērtīgo antioksidantu.

Firma «Clipper» piedāvā dažādu veidu zaļo tēju – gan dabiskās, gan ar dažādām piedevām. Šoreiz iepazīstināsim ar tējām, kuru sastāvā ir tikai zaļā tēja.

 

«Pure Green Tea» – pirmšķirīga zaļā tēja maisiņos, dabīgs antioksidantu avots. Sniedz enerģiju un uzlabo garastāvokli. Nopērkama veikalā «Stockmann».

«Organic Green Tea» – šī zaļā tēja maisiņos, kas marķēta ar Godīgās tirdzniecības uzlīmi, tiek audzēta, izmantojot tikai bioloģiskās lauksaimniecības metodes. Augsti novērtēta izsmalcinātās garšas un viegli zeltītās nokrāsas dēļ. Nopērkama lielveikalos «Rimi», «Sky», «Stockmann», «Prisma» un «Debesmanna».

«Fairtrade Green Tea» – zaļā tēja maisiņos no plantācijām, kurām piešķirts Godīgās tirdzniecības marķējums. Nopērkama veikalā «Prisma».

«Jade Green Tea» – zaļā tēja maisiņos no Indijas dienvidu plantācijām. Viena no visbrīnišķīgākajām zaļajām tējām, ko audzē ārpus Ķīnas. Tai piemīt izsmalcināts ziedu aromāts un viegla zeltīta nokrāsa. Nopērkama veikalā «Stockmann».

«Organic Sencha» – zaļā tēja maisiņos ar maigu garšu un gaiši zaļu nokrāsu no Japānas. Pagatavota pēc senām japāņu tradīcijām, audzēta, izmantojot bioloģiskās lauksaimniecības metodes. Nopērkama veikalā «Prisma».

«Organic Sencha» – šī īpatnējā beramā tēja audzēta, izmantojot tikai bioloģiskās lauksaimniecības metodes. Lielās Sencha tējas lapas tiek audzētas 4000-6000 pēdu augstumā virs jūras līmeņa Šrilankas miglainajos tropiskajos kalnos. Garšas ziņā ļoti atšķirīga no krēmīgās Ceilonas tējas, tai piemīt tīra, atspirdzinošam dzērienam raksturīga svaiga garša. Nopērkama lielveikalos «Rimi», «Sky», «Stockmann», «Prisma» un «Debesmanna».

  Visas tējas jūs varat nogaršot «Brand Holdings» birojā Rīgā, Baltā ielā 7.

  «Clipper» produktu iepakojuma paciņām tiek izmantots nebalināts, nehlorēts un bioloģiski neitrāls papīrs. •