Jaunā «Biotēka» Slokas ielā 12, Pārdaugavā.

 
 

Mazuļiem draudzīga «Biotēka»

Cik Rīgā ir veikalu, kuros māmiņa vai tētis ir laipni gaidīti kopā ar mazuļiem un kuros vienuviet, stundām neklīstot starp plauktu rindām un nestāvot garās rindās, var atrast gan veselīgu pārtiku, gan videi draudzīgas autiņbiksītes, gan saudzīgu šampūnu un ziepītes un pat piemērotas drēbītes?

Atbildam – tādi veikali ir trīs:

  • jaunā «Biotēka» Slokas ielā 12, Pārdaugavā,
  • «Biotēka» Šķūņu ielā 12/14, Vecrīgā,
  • «Biotēka» Cēsu ielā 12.

Jaunums «Biotēkā» Cēsu ielā – apģērbs zīdaiņiem no vissmalkākās un mīkstākās bioloģiskās kokvilnas. Veļa, bikses, krekliņi, cepurītes, priekšautiņi, plediņi – viss bērniņiem no 3 mēnešu līdz 2 gadu vecumam.

«Biotēkas» piedāvā «Holle» un «Sunval» bērnu pārtiku – arī augļu dzērienus, tējas un cepumus – no bioloģiski audzētām izejvielām. «Biotēkā» atradīsiet arī veselīgus našķus saviem mazajiem kārumniekiem: «Rapunzel» pilngraudu batoniņus ar zemenēm un āboliem, saulē žāvētus augļus, «Sonnentor» želejas konfektes lācīšus, «Vivani» «Cavi Quick» kakao dzērienu ar nerafinēto cukuru un «Vivani» «Felix» bioloģiskās šokolādes batoniņus.

Visās «Biotēkās» varat iegādāties arī organisko kosmētiku saviem mazuļiem: «Logona» «Baby» – zīdaiņiem un «Logona» «Kids» – lielākiem bērniem. Šie līdzekļi kopj jutīgo bērna ādu, dāvājot tai gādīgu aizsardzību. Šampūnos un dušas želejās izmantotas tikai vismaigākās mazgājošās vielas no cukura un aminoskābēm, kas liegi attīra mazuļa ādu un izmazgā smalkos matiņus, nekairinot acis. Ekoloģiskā džodžobas un mandeļu eļļa, kas ir krēmu un losjonu sastāvā, ādu baro un aizsargā, savukārt kliņģerīšu, alvejas un kumelīšu ekstrakts nomierina un mitrina.

 

Laipni lūgti mazuļiem draudzīgajos «Biotēkas» veikalos!

Sīkāka informācija: http://www.bioteka.lv