Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

Nostiprinošs krēms nogurušai ādai

Palmu eļļas sveces

Vaska svece

«Sonnentor» ēteriskās eļļas
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemta 1 atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Zaļi pirkumi

Nostiprinošs krēms nogurušai ādai

«Ecocosmetics MADARA» Ls 14,95

Ar lielu prieku varu ziņot, ka šomēnes Latvijas tirgū parādījusies jauna, Latvijā gatavotu dabīgo krēmu līnija, ko gatavo domubiedru grupa «Madara». Lottes Tīsenkopfas vārds vien ir ko vērts. Par šo meiteni lasīju žurnālā «36,6», kur viņa stāstīja, kā pati mājās gatavo ziepes. Kā pirmo izmēģinājām šo krēmu: sajūta absolūti dabīga – krēms smaržo neuzbāzīgi, viegli iesūcas ādā un neatstāj taukainu spīdumu. Būs jāuzdāvina saviem mīļajiem Ziemassvētkos.

Teksts uz iepakojuma: spēcinošs, bagātinošs un nostiprinošs ziedu un augu krēms vispārējam ķermeņa dzīvīgumam. Uzmundrina un tonizē atslābušu ādu, veicina dzīvības procesus, sniedzot tvirtu asnu dzīvinošo spēku un pielijuša meža spirgtumu. Radīts ar mīlestību, izmantojot kadiķu, zirgkastaņu, kumelīšu, kliņģerīšu, ceļmallapu, aļģu un kafijas ekstraktu, kā arī maigus dabīgos enzīmus.

Var nopirkt: «Stockmann», «Biotēka», «Beauty Zone».

http://www.madara-cosmetics.lv

Palmu eļļas sveces «Dobeles sveces»

Kopš attapu, ka parastās parafīna sveces taču gatavo no naftas produktiem, tādas vairs nededzinu. Naftas degšanas pārpalikumus pārpārēm varu saostīties uz ielas. Tagad tumšo ziemas vakaru izgaismošanai iededzu Dobelē gatavotu atturīgas krāsas palmu eļļas sveci. Pēc sve-ces nopūšanas nolaužu augstās maliņas un ielieku karstajā eļļā. Tā var paildzināt sveces mūžu.

Vaska svece

Zaļais tirdziņš Berga bazārā Ls 1,50

Vēl zaļāk būs, ja vaska sveces pirksi no Latvijas zaļajiem zemniekiem. Viņi sveces lej no savu bišu sanestā, nevis mākslīgā vaska, kas satur krietnu stearīna piedevu. Īstas vaska sveces satur arī tuč-tuč medus, pro-polisa, putekšņu un bišu maizes. Lai prieks par vaska sveci būtu ilgāks, katru vakaru nodedzini tikai pāris centimetru – telpa būs gan enerģētiski attīrīta, gan smaržos pēc vasaras.

«Sonnentor» ēteriskās eļļas

«Biotēka» Ls 3,50-5,95

Kad palmu eļļas sveces vidū izveidojies ezeriņš, iepilinu «Biotēkā» pirktu «Sonnentor» ēterisko eļļu – kadiķa, bergamotes, rozmarīna, apelsīnu –, ko nu tovakar gribas. Un telpā izplatās jauks un dabīgs aromāts. Nopirku arī ēterisko eļļu, kas riebjas kodēm – tās sastāvā ir ciedru, pačūlijas un lavandas eļļa.

Lai nebūtu jālieto sintētiskās un veselību apdraudošās mākslīgās smaržas, iepilinu plaukstās dažus pilienus kāda citrusauga ēteriskās eļļas un pārvelku rokas pāri matiem.