Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Zaļi pirkumi

«WELEDA» savvaļas rožu eļļa kapsulās sejas intensīvai kopšanai
Ls 12

Mani fascinē dabīgais savvaļas rožu aromāts. Šoreiz izmēģinu rožu eļļu kapsulās. Kā ieteica pārdevēja, vispirms seju vajadzētu palutināt ik vakaru veselu nedēļu, pēcāk rožu maigo pieskārienu var baudīt reizi nedēļā. Kapsulas lietoju jau pāris mēnešu, un tie, kas mani sen nav redzējuši, saka, ka esmu uzziedējusi.

Sastāvs: savvaļas rožu, persiku kauliņu, mandeļu, naktssveces un džodžobas eļļa, dabīgu ēterisko eļļu maisījums.

Henna no Irānas
Ls 0,14

Kauns jau atzīties, ka visu mūžu esmu matus krāsojusi ar dārgām un ķīmiskām krāsām, lai iegūtu tieši to pašu toni, kādu dod dabīgā henna. Vispirms hennu sajauc ar karstu ūdeni biezā putriņā, tad pielej kefīru. Henna ir tik lēta, ka pērc divas paciņas uzreiz, lai pietiek. Iesmērē matos, uzliec galvā plastmasas maisiņu un siltu cepuri un pusstundu vari čabināties pa māju. Vēl labāki rezultāti gaidāmi, ja matu krāsošanu apvienosi ar pirti. Pēc 30 minūtēm iz-skalo matus, bet pēc trim dienām izmazgā ar šampūnu.

Sastāvs: sasmalcinātas subtropu auga Lawsonia intermis lapas.

Jonizējošā zobu suka
Ls 17,50

Iepriekšējās «Vides Vēstīs» izlasīju par revolucionāro zobu birstīti. Pārvarēju skopumu un «Biotēkā» to iegādājos, lai tu no neatkarīga eksperta varētu uzzināt – bija vai nebija vērts. Vispirms birstīte jāmitrina, tad jāparāda gaismai gan suka, gan zobi, tad tīri kā parasti. Pat lāgā nejutu, kā uz titāna stienīti sāka iedarboties gaisma, suka sāka raidīt negatīvi lādētus jonus, kas izjauca zobu aplikuma struktūru. Bet zobi bija tīri. Būs man jauns eksponāts neparasto zaļo lietu kolekcijā.

 

Anitra