Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Ja labie cilvēki neko nedarīs, ļaunums gavilēs

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: māra (calux@inbox.lv)
piektdiena, 2008. gada 14. novembrī 12:40:09

man tikai liekas jociigi ka visi tik viedi tik viedi mēs braucam pie tantes un pērkam pienu un visu citu bet man lai kā es mīlētu savus bērnus neceltos roka pirkt pienu pa 2 lati , jo nekas jau tai gotinai netiek dariits taaads lai vina dotu zelta pienu . mēs pērkam pa 40 san pienu un 1,4 lati maksā biezpiens un krējums man šķiet ka baigā vakra tantei nesanāk bet tas ir vairaak kaa 11 santiim uz pienotavu sūtot. vairaak es uztrauktos vai taadi piena razotaaaji kas peigādā peinu jums nelieto piena apjomu veicinošas vielas, jo viņi ir ļoti ieinteresēti apjoma palielināšanā, un ne jau visu uzrāda analīzes. man tiešām gribētos paskatīties acīs zemniekam kurš pa 2 lati pārdod pienu, var jau būt ka tā ir veikala baisā cena un zemnieks pats saņem labi ja 40 santīmus.

es domāju ka jebkurš zemnieks pie kura iebrauktu ar savu 3 litreni buutu laimīgs vinu pieliet, tāpēc jau nevajag tik absurdi visu orgnizēt 2 lati.


Nosūtījis: Anita (anitareh@dr.lv)
piektdiena, 2007. gada 2. februāris 20:59:44

Iepriekš lasītam - pilnīgi piekrītu. Mācu saviem pacientiem - padomāt par to , kādus produktus viņi pērk,kādus ēd un kā pēc tam jūtas.

Mēs esam tas, ko mēs ēdam- bet vai tas ir populāri - tā domāt?

Manuprāt, būtu jāpabiksta visa lielā mediķu saime( bet kas būs tas ārējais spēks? ), īpaši dietologi. Mūsu stacionāros pacienti tiek pabaroti. Vai tas uzturs sekmē cilvēka atveseļošanu - nez vai.

Vai ir reāli šajos apstākļos , un vai ir iespējams nepieļaut (samazināt ? )surogātpārtikas produktu ievešanu un arī ražošanu mūsu vietējos pārtikas pārstrādes uzņēmumos.

Ko darīt ? - tāds jautājums...Nosūtījis: inguna (inguru@inbox.lv)
trešdiena, 2006. gada 1. novembris 14:01:37

cik labi, ka tomēr , par spīti visam, ir šādi domājoši un daroši cilvēki - kam nav vienalga, ko ēdam paši, ko ēd bērni, ar ko baro savus līdzcilvēkus.


Nosūtījis: vārds nav norādīts
piektdiena, 2006. gada 6. oktobris 21:48:06

Tikai tagad uzzinu, ka Riigaa ir iespeeja iegaadaaties shaadu paartiku... pashreiz dziivoju Niiderlandee, kur iepeerkos tikai eko veikalos. Kad peec gada atgrieziishos uz dziivi Riigaa, noteikti paartiku iegaadaashos Juusu veikalaaa :)


Nosūtījis: mara
ceturtdiena, 2006. gada 1. jūnijs 15:23:04

ja jums ir laiks un iespejas es ieteiktu uzteisiit lapu interneta ar informaciju latviesu valoda par to, ko noziime katrs E.

cik es esmu meklejusi informacija aprobezojas ar to, ka E-tads un tads ir nez kads natrija glikomonats,kas tas ir un ko tas dara ar mani, es nezinu.

latviesiem tadas info nav un tas ari ir mazaktivitates celonis. un arii tas, ka daudzi vel joprojam nezina, kur iegadaties tos tiiros produktus ja jau visos veikalos ir neisiti.

paldies par to, ak jusu veikala nav lielas cenas, es tagad dzivoju francija un tur bio veikalos ir tik augstas cenas, ka pat vienkars francuzis nevar isti atlauties tur pirkt.

bet tur vismaz cilveki ir informeti un pat saka: "aboli un bio-aboli!"


Nosūtījis: Edvards (lauki@e-apollo.lv)
otrdiena, 2005. gada 19. jūlijs 11:45:22

....man arī ir savs stāsts par Spāņu tomātiem: ” Dažreiz kad bargāka ziema palūdzu lai veikalā atliek pircējiem izbrāķēto pārtiku, kuru es aizvedu sev uz laukiem un atstāju turpat pie mājas mežmalā stirniņām, peļukiem un citai dzīvai radībiņai. Tā nu reiz vakarā izbēru pāris kastes ar viss kaut ko, .... no rīta jau nebija poļu ābolu, drīz vien notiesājās gan maize, vīnogas un citrusi , palika tikai banāni un tomāti. Par banāniem es nebrīnītos stirnas nav mērkaķi, bet ja nu nomizo?, un patiešam bez mizas tie vairs ilgi negulēja, bet tomāti tā arī sagaidīja pavasari līdz saulē izkalta un pat uz viņu mizas es neēsmu mušu redzējis sēžam......

.... krieviem ir šim gadījumam labs izteikums : “ Z gŗazi v kņazi” un manuprāt tas raksturo latviešu izsalkušo ierēdniecību kā šķiru, un protams lielražotāji tādā veidā apkaro konkurentus.

< Sandra :”Latvijā likumu par mājražošanu izšūpoja cauri, pie mums visam un visur jābūt kā rūpnīcā> .... un kā Jūs domājat, Sandra un Ansi, kas pie mums raksta likumus, ja domājat ka deputāti tad gan gaužam maldāties..... , bet cēlonis jau visam ir tur ka Jūs (un daudzi citi) uzskatāt ka tādam likumam jābūt un ka “ekoloģiska” pārtika var būt tikai “sertificēta ekoloģiska pārtika”....., bet citādi vēlu Jums izturību, panākumus un vismaz 100 šādu kafejnīcu visā Latvijā!Nosūtījis: Edvards (lauki@e-apollo.lv)
svētdiena, 2005. gada 17. jūlijs 13:15:43

Ansis:"..lai ļaunums triumfētu, vienīgais, kas ir vajadzīgs, lai labie cilvēki neko nedara."

Ja jau labie cilvēki neko nedara, tad jau viņi nemaz nav labi...???!Nosūtījis: Inga (inga-mza@apollo.lv)
trešdiena, 2005. gada 13. jūlijs 14:28:28

Ja ir interese, varu iedod koordinātes un telefonus,kur nodarbojas ar ārstniecisko augu audzēšanu. Mani vecāki ir "zaļie" zemnieki. Viņi audzē visdažādākās tējas kā piemēram piparmētras, citronmelisa, kumelītes un ļoti daudz citu. Viņiem sortiments ir liels. Viņiem ir arī fermentētās tējas.