Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Redakcijas sleja

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Mārcis (maarcis@inbox.lv)
otrdiena, 2005. gada 28. jūnijs 8:48:26

Šo nr. tā arī neesmu saņēmis.


Nosūtījis: Edvards B (lauki@e-apollo.lv)
trešdiena, 2005. gada 8. jūnijs 12:53:59

Lelde Stumbre: ”Varbūt kopīgiem spēkiem varam aizkavēt kādu nojaukšanu, izciršanu vai nolīdzināšanu.” .

Par izciršanu - tas kas patreiz notiek mežos, kailcirtes un „retināšanas” es uzskatu par GENOCĪDU pret Dabu. Bet „demokrātiskajam” vairākumam jau vienalga. Līdz „emsismam” degradējusies „Zaļā partija” tur neko neaizkavēs. Viņu „zaļais” ministrs Roze visu šo laupīšanu tikai veicina. Laikam jau būt režīmam paklausīgam „zaļajam” ir finansiāli izdevīgi.

Vēl tāds jautājums redaktorei „kopīgie spēki” tas ir kā?…, cik, piemēram, vajag „kopējo spēku” lai pārtrauktu Zviedrijas ķīmisko teroru ko rada skābais lietus, kā rezultātā gar Baltijas jūras piekrasti ir pilnīgi vai daļēji iznīcinātas priedītes, bet lielās ir stipri novājinātas un nespēj cīnīties ar kaitēkļiem? Arī efejas un kadiķi ir cietuši. Režīms jau to zina tikai klusē, laikam jau mēģina pa kluso ar viņu celulozniekiem sarunāt kādus „ziedojumus” sev, vai arī viņu gļēvums ir tik liels, ka viss tiks noklusēts.Nosūtījis: Anete (antuanete@gmail.com)
ceturtdiena, 2005. gada 12. maijs 10:54:43

Vai man vienīgajai kaut kāds jocīgs VV numurs gadījies, kur daļa rakstu sadrukāti atkārtoti uz vairākām lapām, bet daļai puse nav nodrukāta? Gribējās izlasīt visus...:(