Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Colgate-Palmolive Baltic States

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Inta (kroksi@inbox.lv)
piektdiena, 2011. gada 15. jūlijā 23:23:54

salīdziniet ar SISEL zobupastas sastāvu


Nosūtījis: Evita
ceturtdiena, 2005. gada 24. februāris 10:19:24

Izprintējiet rakstu "Inde zobu pastas tūbiņa" un salīdziniet tajā pieminētās indes ar Amway Glister zobu pastas sastāvu! Tas ir mīts, ka Glister ir ideāla zobu pasta. Tādas pat indes, kā citās z.p.


Nosūtījis: Sanita
piektdiena, 2005. gada 4. februāris 16:06:02

Izlasot «Colgate-Palmolive» vēstuli "Vides vēstīm", man radās ļoti liela vēlme izlasīt pašu rakstu "Inde zobu pastas tūbiņa".

Paldies, "Vides vēstīm par šādiem rakstiem - to vajag zināt, bet katram cilvēkam meklēt informāciju priekš sevis - ļoti liels darbs.

Paldies «Colgate-Palmolive», bez šīs vēstules es nebūtu izlasījusi rakstu "Inde zobu pastas tūbiņa" ;)


Nosūtījis: jau Weleda lietotājs
ceturtdiena, 2005. gada 3. februāris 15:49:35

Toomas kundze un pārējie VV, neņemiet pie sirds šo kašķu vēsti no Colgate! Viņu KLIENTI nelasa Vides vēstis un pirks tāpat to Colgate, bet tie kas akli neuzlasa TV reklāmas uzbāzīgos saukļus, māk lasīt, un paši izlobīs kas un cik kaitīgs ir tajās tūbiņās. Es pats salasīju diezgan daudz rakstā pieminēto vielu Blend-a-med sastāvā, īpaši jau tajā "baltinošajā". LIELS Jums paldies par šo rakstu !Nosūtījis: krabis (e.uldis@inbox.lv)
sestdiena, 2005. gada 29. janvāris 18:50:49

Godīgi sakot colgeit nelietoju jau varāk kā gadu jo no maniem zobiem pāri bija palicis čiks. Man jau apnika maksāt zobārstiem ,trakākais, ka viņi visi kā viens iesaka lietot to no kā zobi ātrāk bojājas būs pašiem vairāk darba.Jā bizness ir nežēlīgs. Es tomēr atradu risinājumu-GLISTER.


Nosūtījis: nele
piektdiena, 2005. gada 14. janvāris 15:16:17

Colgate sashutums man izskatiijaas smiekliigs kaut arii ljoti logjisks un saprotams! Bet Colgate var nestraukties: zobu tiiriitaajs, kursh lasa VidesVeestis, tikai paarliecinaajaas par savu izveeli (par labu piem Weledai....), bet citi visi, kas nesadzirdeeja, jau veel ir/buus Colgate klienti!

:)

Kas vainiigs, tas bailiigs.jebshu suns zina ko eedis!:)Nosūtījis: fui colgate-palmolive
ceturtdiena, 2005. gada 13. janvāris 11:55:21

Lai Cogate raksta un aizstaavaas kaa grib, bet colgate zobu pasta (ne tikai iepreiksh mineetaa)arii ar 24 h iedarbiibu un witening u.c. tieshaam bojaa zobu emalju. Kaadreiz arii biju colgate cieniitaaja, bet.. paskatieties uz saviem zobiem spogulii, taa, lai uz tiem spiid spozha gaisma un redzeesiet, ka zobu emalja ir saspreegaajusi!!! shoks bija konkreets. shii pat probleema ir ari maniem draugiem un pazinjaam, kuri arii lieto tv ljoti reklameetaas zobu pastas. Protams, ka vinji vairs nelietos coglate un citas ljoti reklameetas zobu pastas. Visiem varu ieteikt baldones duunju un citas homeopaatiskaas zobu pastas. labaak piemaksaat 1ls, nekaa gados 45 staigaat ar plastmasas vai porcelaana zobiem. un palmolive arii ir meesls. vieniigais,kas piesaista ir smarzja.

Sargiet savus zobinjus un aadu.

vides veestu direktors ir laaga viirs un nekas netika samelots.