Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Ūdens – tā ir dzīvība!

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: robos (robertslm@inbox.lv)
piektdiena, 2011. gada 4. novembrī 17:54:29

Ja kādam ir šubas, tad palasiet šeit http://knol.google.com/k/reverse-osmosis-water-filter-guide-truth-lies-minerals-your-health#


Nosūtījis: Mārtiņš (MartinVishka@yahoo.com)
pirmdiena, 2010. gada 1. martā 23:54:13

Paldies par referātu un skaitļiem tajā.

Vēl laba ideja būtu nointervēt kādu, kas bez ūdens ir izticis pāris diennaktis (jautājumi par psihofizisko stāvokli).

Ir atrodami ļoti dažādi dati cik bez ūdens cilvēks ir spējīgs iztikt. Labprāt uzzinātu no medicīnas speciālistiem no kā atkarīgs laiks, ko indivīds spēj iztikt bez ūdens.

Cilvēki labprātīgi provocē organisma krīzi neēdot, t.i. badojoties un lietojot uzturā tikai ūdeni.

Nav daudz tādu, kas piespiedu kārtā vai labprātīgi iztikuši bez šķidruma uzņemšanas. Šis būtu interesants un maz aprakstīts (vismaz man tā šķiet) aspekts.


Nosūtījis: bonifaacijs (bono@arica.com)
pirmdiena, 2006. gada 27. marts 19:09:57

Es lietoju RO uudeni dzershanai.

Tomeer pilniibaa piekriitu ieprieksheejajam komenteetaajam.

Briizhiem pat smiekli naaca lasot to rakstu, labs reklaamas rulliits.


Nosūtījis: teetis (teetis@inbox.lv)
piektdiena, 2004. gada 29. oktobris 13:44:11

diemz'eel raksta autore buus jasarugtina, jo pseidozinaatniskaa pieeja tomeer nav zinaatniskaa, un daz'i fakti ir vienkaars'i aplami...

1.Tagad ASV un Japānā šādi ūdens filtri darbojas gandrīz katrā ģimenē.

hm, bet vai autore zin ka ties'i s'ajaas valstiis R/O iekaartas ir aizliegts realizeet kaa dzeramaa ūdens iekaartas, jo ieguutais produkts netiek uzskatiits par dzeramo uudeni. Pien'emsim Polija ir aizliegts tirgot dzeramo uudeni kurs' ir raz'ots ar R/O paliidziibu.

2.Hlora, nitrātu, amonjaka saturs ūdenī no krāna pārsniedz normas...

pilniigi naivs un ar faktiem nepamatots apgalvojums. MK noteikumos nr.235 ir l'oti preciizi uzskaitiitas visu vielu maksimaali piel'aujamaas normas (saskan'aa ar ES direktiivam), luugums raksta autorei mineet vin'ai zinaamos faktus par s'o normu paarsniegs'anu (jo taa ir l'oti nopietna lieta), protams taadu apgalvojumu pamataa ir jabuut specigas laboratorijas pieraadijumiem.

3.Pareizi teicis Luijs Pastērs: «Cilvēks izdzer 90% savu slimību.»

un atkal jasmaida, atkal viss pievilkts aiz ausiim. Luijs Pastērs dziivoja tajos laikos kad galvenaa probleema bija ne udens mineraalsastaavs bet gan mikrobiolog'ija. tolaik taa bija milziiga probleema, un cilveeki tik ties'aam saslima daudz biez'aak un galveenie ceelon'i bija viirusi un bakteerijas uzturaa un uudeni. un veesturee Pasters iegaaja pateicoties ties'i savam izgudrojumam - apstraades veidam, kurs' bija veersts ties'i uz mikrobiolog'ijas apkaros'anu, un to mees s'odien saucam par Pasterizees'anu.

4.Kas ir tīrs ūdens? H2O — divi ūdeņraža atomi un viens skābekļa atoms. Viss pārējais — piemaisījumi!

pilniigs absurds! javaitaa autorei, bet kas tad ir tiirs gais? Laikam gan ka buus tiirs skabeklis -O2. nu un protams tad mums vajadzeetu elpot tikai tiiru skaabekli, jo viss paareejais ir piemaisijumi...

cilveeks uz zemes eksistee jau pailgu laiku, un ir adopteejies lietot tam dabaa piejamos gaisu un uudeni, redz muusu organisms ir izveidots taa, ka vin'am ir dabiigi elpot ties'i s'aadu gaazu savienojumu (kuru mees saucam par gaisu), un ir dabiigi dzert uudeni ar mineraavielaam un sal'iem, taadu kaads tas bija pieejams ezeraa, upee, avotaa, akaa.

bet cilveekam nav dabiigi dzert destileetu udeni (H2O) un pat ir kaitiigi (uzprasiet jums zinaamiem uztura specialistiem vai dietologiem)

4.Bieži parādās informācija par ūdens piesārņošanu ar bioloģiski aktīvām vielām — baktērijām un citiem mikroorganismiem, piemēram, salmonellu vai kriptosporidiju parazītiem. Tā kā ūdensapgādes sistēma ir ļoti sazarota, mēs nekad nevaram būt droši par ūdens no krāna kvalitāti

atkal nesakriit... vai nu hlors vai nu viirusi un slimiibas. vai nu vai nu...

ja autore paardziivo par lielu hlora saturu kraana uudenii tad nevajadzeetu runaat par slimiibaam, un otraadi. taas lietas nav savienojamas!

SLEDZIENS.

raksta autorei ir bijus'i tendenciozi un neprofesionaali konsultanti kuri deva tikai sev izdeviigo informaaciju. un autore uzk'eeraas. z'eel.

un vispaar izskataas ka par s'aadu rakstu ir labi samaksaats..