Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Atkāpies no elektroierīcēm!

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: JimmiXS (jimos4581rt@hotmail.com)
sestdiena, 2016. gada 13. augustā 22:27:07

6Knsv2 http://www.FyLitCl7Pf7kjQdDUOLQOuaxTXbj5iNG.com


Nosūtījis: Dominic (98ga85t0p8u@hotmail.com)
piektdiena, 2015. gada 17. jūlijā 20:09:19

Jā, Leopardu es gaidu un droÅ”i, ka iegādāŔos. VienÄ«gi biÅ” bail vai Å”is nebÅ«s ēls u pilns ar bugiem. Nav jau tā, ka Apple nelažotu. Un kā ir ar prmmragou saderÄ«bu? Piem Adobes paka ies?


Nosūtījis: Lena (lehjfvfif@gmail.com)
pirmdiena, 2014. gada 3. martā 23:08:49

QuotesChimp brings us to underwriting. Before the price of a product can be set, an applicant for an insurance policy must first be accepted by the company as an eligible policyholder. How is that done? By reviewing the relevant statistics. Who does it? A faceless (in the sense that they don't deal directly with the customers) but very powerful person known as an underwriter.


Nosūtījis: Valerijs (valerijsdichkovskis@gmail.com)
trešdiena, 2013. gada 16. janvārī 20:31:24

Elektriskā un indukcijas keramiskās plīts virsmas mājsaimniecībā -kas ir mazāk kaitīgs veselībai ?


Nosūtījis: Jānis Blahins
ceturtdiena, 2004. gada 29. jūlijs 15:50:47

Par augstsprieguma pārvades līniju (AELP) un vēža korelāciju pirms dažiem gadiem tika Anglijā veikts apjomīgs pētījums aptuveni 2000 ēkās, kas pierādīja, ka korelācija pastāv, aptuveni 100-300 m radiusā ap vadiem.

Tas pierādīja, ka turienes viena fiziķa-teorētiķa teorija ir patiesa par to, ka AELP darbojas kā dabisks SLAZDS atmosfēras RADONAM. Radona gāze atmosfērā atrodama ļoti niecīgos daudzumos, taču tā kā elmag lauks tai neļauj aizkļūt prom no AELP, tad tuvumā mītošie cilvēciņi spiesti elpot radioaktīvās gāzes pārmērīgi lielas koncentrācijas. Elementārs dozimetrs teoriju apstiprināja, ja var ticēt Londonas The Times rakstam.

Ja kas, pirms apmēram 2-3 gadiem es VV redakcijai tiku piesūtījis šīs būtiskās ziņas sīku atreferējumu, taču tas diemžēl tautā neaizgāja. Un vienlaikus tas nozīmē, ka AELP iespaids uz veselību var būt ne tikai dēļ magnētiskā lauka iedarbības, bet gan saindēšanās ar radonu sekas, vai arī abu ietekmju kombinēts efekts.