Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 
 
 
 
 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 2 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

 

Laba diena!

Kāds prieks atkal satikt Tavas acis, kas lasa «Vides Vēstis». Vai mēs satiktos tik bieži, ja nebūtu mūsu kopīgā drauga – žurnāla, kas joprojām vienīgais pievēršas vides aizsardzībai. Ja kādreiz mums bija vien pārsimts abonentu, tad šogad – jau tuvu trim tūkstošiem. Protams, «Vides Vēstu» tirāža nekad nebūs tik liela kā «Privātajai Dzīvei» vai dažādiem padomu žurnāliem, tomēr ik brīdi jūtu, ka par vides aizsardzību interesējas aizvien vairāk cilvēku.

Zinu, ja «Vides Vēstis» varētu nopirkt ikvienā kioskā, lasītāju būtu vairāk, bet lielākie preses izplatītāji uzspiež pilnīgi nezaļus noteikumus: ne tikai savāc lielāko daļu no žurnāla cenas, bet arī sakapā neizpirktos žurnālus. Mēs vairs nevaram tos atdot skolām un bibliotēkām, jo mūsu darbs tiek pārvērsts atkritumos. Tāpēc, iedvesmojušies no lieliskās sadarbības ar ziņu portālu TVNET, kas 70 tūkstošiem savu lasītāju piedāvā aizvien vairāk VV rakstu, nolēmām neskopoties un šogad mūsu mājas lapā http://videsvestis.lv varat lasīt un lietot pilnīgi visus rakstus! Tas lieti noderēs skolas bērniem projektu sagatavošanā un cilvēkiem, kam darbavieta nodrošina pastāvīgo interneta pie-slēgumu. Mums nav nekāda iemesla jums nedot šo iespēju, jo VV iznāk, pateicoties piesārņotāju maksātajam dabas resursu nodoklim, ko sadala Latvijas Vides aizsardzības fonds.

Gribu atgādināt visiem, kas jau abonējuši VV, – savas dāvanas, stilīgo mugursomu un romānu par dinozauriem, varēsiet saņemt visu gadu. Ja nebraucat uz Rīgu, iedodiet abonēšanas kvīti draugiem un palūdziet, lai kāds iebrauc mūsu redakcijā.

Un vēl – mēs ļoti gribētu aizbraukt ciemos pie saviem draugiem uz skolām vai interešu klubiņiem. Parasti tas notiek tā: jūs laicīgi piezvaniet, mēs sarunājam tikšanos, Ģirts sasēdina redakcijas mašīnā Anitru, Leldi, dziesminieku Uldi Ozolu un mēs dodamies ceļā. Februārī bijām Džūkstē, martā gatavojamies doties uz Madonu.

 

Anitra