Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 16 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Labākais, ko Latvijā var nopirkt

Daudzi, izlasījuši decembra VV rakstu "Nāvējošie šampūni", jautāja, bet ar ko tad lai mazgājas, kādu kosmētiku lietot? Mums bija tikai viena atbilde - lietojiet WELEDAS produkciju, jo droši zinām, ka šie līdzekļi satur tikai dabiskas vielas! Rozmarīna šampūns ir lielisks, dažādās ziepes arī. Nu jau gandrīz gadu vairākas zaļi domājošas sievietes rūpējas par to, lai Latvijā būtu nopērkama šī lieliskā kosmētika, ko agrāk bijām spiesti pirkt tikai ārzemēs. WELEDU nekad nevarēsiet nopirkt parastajos sadzīves preču veikalos, jo ražotāji ir nolieguši to likt blakus sliktām mantām. Latvijā WELEDA atrodama tikai aptiekās un bioloģiski sertificētu produktu veikalos.

WELEDA ir ķeltu priestere-praviete, kurai piemita spējas augos un citās dabas substancēs sajust to ārstnieciskās īpašības,. Gadsimtu gaitā cilvēka un dabas attiecības ir tā izmainījušās, ka nu cilvēki ir radījuši iluzoru realitāti, kad it nemaz nav saistīta ar dabu. Šī vienpusīgā attīstība novedusi ne tikai pie vides bojājumiem, bet arī pie smagiem veselības traucējumiem.

Parastajos veikalos par dažiem latiem varat nopirkt uz naftas produktu bāzes veidotu kosmētiku, kas dāsni aizdarīta ar mākslīgām smaržvielām un konservantiem. Dabas izcelsmes produktu tur ir tik, cik melns aiz naga. Cilvēks jau nav tikai miesa, kas uztupināta uz kauliem. Ja ķermeniskie, dvēseliskie un garīgie spēki ir līdzsvarā, tad cilvēks ir veselīgs, darbaspējīgs un draudzīgs. Tāpēc ir tik svarīgi atjaunot mūsu saskaņu ar dabu. Protams, WELEDA viena pati jau jūsu dzīvi neizmainīs, bet tā var kļūt par ceļa sākumu, lai jums būtu spēks atjaunot sevī līdzsvaru. Spēki, kas prātīgi ņemti no dabas, atjauno harmoniju starp miesu, dvēseli un garu. Uzņēmums WELEDA ir dibināts Šveicē 1921.gadā un ražo ķermeņa kopšanas līdzekļus tikai no dabas vielām.

Par WELEDA īrisa kopšanas sēriju.

Īrisa sejas kopšanas sērijas produkti veicina gan ādas vielmaiņu, gan tauku un mitruma pašregulāciju. Katrs produkts satur izvilkumu no īrisa saknes, kas neizkalst un saglabā dzīvību pat ilgstoša sausuma periodos, lai pēcāk daiļi uzziedētu. Tur arī slēpjas īrisa spēja palīdzēt cilvēkam.

Pieniņš sejas tīrīšanai maigi noņem netīrumus. rītos un vakaros uzklāj uz sejas un kakla, maigi iemasē, tad noskalo ar siltu ūdeni. Tad lieto atsvaidzinošo sejas ūdeni, kas sevišķi piemērots taukainai sejas ādai, turklāt neitralizē kaļķaina ūdens kaitīgo iedarbību. Pirms dekoratīvās kosmētikas lietošanas uzklājiet uz sejas mitrinošo krēmu vai dienas krēmu. Toties nakts krēms sejas ādu atbrīvo no sasprindzinājuma un nostiprina sejas audus. Pāris reizes nedēļā sevi vajadzētu īpaši palutināt, uzklājot uz sejas intensīvi kopjošo masku, atgulties un 15-30 min. un domāt: "Cik es esmu skaista!"

Pieniņš sejas tīrīšanai100ml4.5 Ls
Pieniņš sejas kopšanai100ml4.5 Ls
Mitrinošs sejas krēms30ml5.2 Ls
Dienas krēms30ml5.2 Ls
Nakts krēms30ml5.2 Ls
Maska sejas intensīvai kopšanai30ml5.2Ls
Ziepes100g1.8Ls

WELEDA iespējams iegādāties

EuroaptiekaRīga, Saharova iela 20A, Maskavas iela 288
Pils Oranžā aptiekaRīgā, Valdemāra iela 17A
Homeopātiskā aptiekaRīgā, Skolas iela 14
Rīgas Elizabetes aptiekaRīga, Elizabetes iela 21A
Dzirciema aptiekaRīga, Dzirciema iela 20
Veikals «Eko»Rīga, Ģertrūdes iela 5
Pūces aptiekaRīga, Raunas iela 37
Mazā aptiekaVentspils, Lielais prospekts 26
Saldus Zaļā aptiekaSaldus, Lielā iela 15
Jelgavas Pils aptiekaJelgava, Akadēmijas iela 2A
Limbažu aptiekaLimbaži, Burtnieku iela 1
Smiltenes aptiekaSmiltene, Baznīcas laukums 3
Vecpilsētas aptiekaCēsis, Rīgas iela 7
Aptieka «Brīnumzālīte»Madona, Tirgus iela 4
Rūjienas aptiekaRūjiena, Rīgas iela 3
Veikals «9 mēneši»Liepāja, Rakstvežu iela 16/18
Viestura aptiekaDaugavpils, Viestura iela 5
Viršu aptiekaRēzekne, Dārza iela 24A

Importētājs: «Bernadeta» SIA Cēsu ielā 43, Rīga, tel.7371755
bernadeta.weleda@inbox.lv
http://www.weleda.lv