Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!

 

Atsauksmes, kas saņemtas par rakstu
Viņam mežs vārdā – Melnais Mežastrazds

Pievienot jaunu atsauksmi


Nosūtījis: Tom (93zyiz2w@outlook.com)
svētdiena, 2015. gada 13. decembrī 7:44:45

Vova Aļ Kaponič saka:ko jÅ«s, ko jÅ«s , tas ir mana bračkas TalmudÄ« tauts normāļs stāvoklis bÅ«t jukuÅ”am! Nu bļin padomājiet, visu mūžu un visas paaudzes mums ir jums goijem jāsmaida, jāizliekas par labiem cilvēkiem? Uņ jāapspiež visu laiku iekŔā esoÅ”u, vāroÅ”u zvērisku naidu un asinskāru vēlmi jÅ«s visus, kas nav vareni, bruņoti, bet ir stulbi labsirdÄ«gi, vai nevarÄ«gi un neapruņoti, neaizsargāti- nožmiegt, izÄ·idāt, izvarot un noteikti jÅ«su mantas un naudu atņemt, kā elpot, tā gribas!!! Bet cik reti, kad to mēs varam, desmitiem gadu paiet un tad kā lai nejÅ«k prātā mans TalmudiņŔ, to visu ždaÄ· un Ä·erpÄ«t no jums,a maÄ· tvaju ?? Un organizējot, kurinot, gatavojot un gaidot atkal jaunas revolÅ«cijas, masveida asinsinizlieÅ”anas, dumpjus un citas jautras lietas, kad jÅ«s gojus atkal varēs žmiegt kopā mums klausÄ«gajiem jÅ«su idiotiem, deportrēt un jÅ«su mantu netraucēti atkal dalÄ«t Oj,oj, kā to nabag Talmudiņ poņemaju!!!


Nosūtījis: rannema (rannema@inbox.lv)
pirmdiena, 2011. gada 28. martā 19:20:06

Jā,šoziem mūsu putniņu barotavā katru rītu brokastīs atlidoja šis jaukais, saticīgais putns. Nu jau nedēļu atlido trīs. Domāju- manējais apprecējies, bet - nekā:(

Mūsu putniņi šoziem: zilzīlītes, speķa zīlītes, pelēkās zīlītes, zvirbuļi, melnais mežastrazds, zaļā dzilna, divas šķirnes dzeņi, žagatas, vārnas, sīļi.Nolocīja kādus 5 kg svaigo speķi, 2 pudeles augu eļļu, maizi, putraimus, auzupārslas,kartupeļus,dārzeņus(vārītus.

Ļoti aukstajā laika barojām pie loga lapsiņas un jenotiņus.Un paši pa aizkara spraugu priecājāmies.

Jauku pavasari mums visiem!


Nosūtījis: inta (unnes1878@inbox.lv)
piektdiena, 2007. gada 9. februāris 17:37:37

8.februārī atlidoja jau otrs

melnais mežastrazds.Viens jau

ziemo trešo gadu.Reti skaists

putns.Paldies par izglītojošo

rakstu.

Rīgas raj.Mārupe.