Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

«Vides Vēstu» lasītāji saņems dāvanas

Koka guļbūvju konstruktors «Varis»

Lazdas mēbeles

Zobu pasta ar Baldones dziednieciskajām dūņām

Skandināvu pirts sāls

Lauku tēja

Masāžas eļļas «Ekoell»
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Zaļā tirgus soma

«Vides Vēstu» lasītāji saņems dāvanas
Žurnāla janvāra numurā solījām, ka turpmāk ikviens, kurš 2001. gadā abonēs «Vides Vēstis» saņems no redakcijas dāvanu – videi draudzīgu somiņu, kas tapusi Staiceles papīrfabrikā. Nu somiņas ir nodriķētas, un šomēnes tās saņem visi 878 lasītāji, kas izvēlējušies lētāko un izdevīgāko «Vides Vēstu» ieguves veidu – abonēšanu. Arī turpmāk iesakām jebkurā brīdī abonēt mūsu žurnālu. Tad noteikti saņemsiet videi draudzīgo somiņu un, ja paveiksies, vēl kādu labu un zaļu dāvanu, kuras izlozējam katru mēnesi.

Koka guļbūvju konstruktors «Varis»

Autors: SIA «Saime» Valmieras rajona Rencēnu pagastā

Tautas mūzikas salons «Upe», Vecrīgā, Riharda Vāgnera ielā 5

Cena atkarīga no detaļu daudzuma: no Ls 3.40 līdz Ls 23

 
Īsļaužiem no trīs gadu jaunuma un garļaužiem līdz sirmam vecumam. Ekoloģiski tīra, dabai un cilvēkam draudzīga rotaļlieta. Visi komplekti ir savienojami. Būvniecības iemaņu noslīpēšanai pirms pirtiņas celšanas.


Lazdas mēbeles

Autors: SIA «Lazdas mēbeles»

Aizkraukles rajona «Stukmaņi», tālr. 9272710 (Guntra)

Krēsls–vienītis Ls 69

Divītis Ls 96

Soliņš Ls 27

(šīs ir ražotāja cenas, tautas daiļamata veikalos par ~1/3 dārgāk)

 
Brīnumjaukas mēbeles, kas, par spīti cietajam materiālam, mīksti ieņem sēdētāju savā klēpī. Lazdu maikstes nav apstrādātas ar ķīmiskiem preparātiem. Pulējumu ar laiku rada sēdētāji.


Zobu pasta ar Baldones dziednieciskajām dūņām

Autors: Dr. Rihards Šķeltiņš, SIA BVF prezidents

EKOprodukti, Rīgā, Ģertrūdes ielā 5, ražotājs: Kalnciemā ielā 2a.

Ls 1.85

 
Reiz kāds zobārsts pastāstīja, ka plaši reklamētajām zobu pastām pievienota krietna antibiotiku deva, kas nogalina ne tikai kariesu izraisošos, bet pilnīgi visus mikroorganismus – arī tos, kas aizsargā organismu no infekcijas iekļūšanas dziļāk. Pelēkais zobu tīrāmais līdzeklis garšo pēc mentola. Tā kā higiēniskie līdzekļi ar Baldones bioloģiski aktīvo dūņu piedevu tiek gatavoti Krievijas tirgum, nav jābrīnās par noformējumu. Baldones ārstnieciskās dūņas veidojušās pirms diviem tūkstošiem gadu un nes informāciju par mūsu ģenētisko izcelsmi. Lietojot dūņas saturošus produktus, notiek informācijas apmaiņa starp dūņu mikroorganismu struktūrām un cilvēka organisma šūnu bioloģiskajām srtuktūrām. Brīnišķīgs sveiciens no aizlaikiem!


Skandināvu pirts sāls

Ražots: Itālijā

Universālveikals «Centrs», Rīgā, Audēju ielā 16, 4. stāvā stendā pie kāpnēm.

Ls 6.95

 
Jaunas izjūtas pirts rituāla dažādošanai. Lai veicinātu svīšanu, maigām rokām aplaimojiet augumu ar jūras sāli, kas aizdarīts ar mandeļu un burkānu eļļu, ananasu ekstraktu. Sviedri līst aumaļām, āda kļūst maiga kā mazuļa dupsītis. Vecā āda pazūd, kā nebijusi. Pēc tam nav vajadzības berzties ar klijām vai kafijas biezumiem, atliek vien nopērties un ziepes nelaist ne tuvumā. Bauda neaprakstāma. Tikai jāsargās, lai sāļie sviedri neiekļūst acīs.


Lauku tēja

Autore: Brigita Lūkina (tālr. 9174664)

EKOprodukti Rīgā, Ģertrūdes ielā 5, lielveikali «Skay», «Nat Plus» veikali Šķūņu ielā 12/14 un Kronvalda bulvārī 10, Diētas nams Lāčplēša ielā 38

Lielā paciņa 100 g = Ls 0.90 (ražotāja cena), veikalos no Ls 1.30 līdz Ls 3.00.

Mazā paciņa 60 g = Ls 0.60 (ražotāja cena), veikalos no Ls 0.99

 
Lielisks Latvijas zālīšu sakopojums, tās vāktas Zaubes dabas parka mežos un laukos: fermentētas ābeļu lapas, avenāji, mežrozīšu ziedlapiņas, žāvētu ābolu miziņas, melisa, pīlādži un vēl viss kas cits... Smaržo un garšo pēc vecmāmiņu laikiem bērnībā. Latvijas ekoproduktu sertifikāts.


Masāžas eļļas «Ekoell»

Autors: Gunta Fišere (tālr. 9422536)

Homeopātiskajās un citās aptiekās, birojā Rīgā, Ropažu ielā 140, 4. stāvā 413. telpā

Mazā pudelīte 30 g = Ls 1 (ražotāja cena)

Lielā pudelīte 100 g = Ls 3

 
Vēl viena iespēja gūt baudu un stiprināt veselību. Trīspadsmit dažādu masāžas eļļu kompozīcijas tiek gatavotas no Latvijā audzētu linu un rapšu eļļas, kas iegūta ar aukstspiedes metodi: tā eļļā saglabājas viss auga labums un aromāts. Masāžas eļļu smarža ir maiga un neuzbrūkoša. Ar visu, ko gatavo Gunta Fišere uzņēmumā «Ekoell», līdz marta beigām varat iepazīties Farmācijas muzejā, Rīgā, Riharda Vāgnera ielā 13.