Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Dekoratīvā kosmētika «Pearlescents»


«The Body Shop» 2009. gada rudens aktualitāte – vēl dramatiskās krāsās un rudenīgās dabas skaistajos, jauktajos toņos.


«Pearlescents» ikvienā sejā uzburs izsmalcinātu gaismas blāzmojumu. Acu ēnu un vaigu ēnu komplektā ietilpst trīs dažādi toņi, un tos var lietot gan katru atsevišķi, gan visus kopā. Individuāls un unikāls skaistums raksturīgs arī pašam izstrādājumam, jo katram «Pearlescents» produktam toņu raksts ir maz-liet atšķirīgs.

Izsmalcinātie «Pearlescents» izstrādājumi ādu kopj ar dabiskā kupuasu (Theobroma Grandiflorum) sviesta palīdzību. Ādu mitrinošais kupuasu sviests ir kosmētikas industrijas jaunā izejviela, ko iegūst no Amazones baseinā augošā kupuasu koka sēklām. «Pearlescents» dekoratīvās kosmētikas ādu mīkstinošo ietekmi pastiprina dabiskā marulas eļļa un sezama eļļa.

Rudens dekoratīvās kosmētikas kolekcijā «Pearlescents» iekļauti divi atšķirīgi acu ēnu komplekti «Pearlescents Eye Trio» un divi vaigu ēnu komplekti «Pearlescents Blush Trio». Tos papildina jaunie acu kontūrzīmuļi «Metallic Eye Definer» brīnišķīgos toņos un jaunā lūpu pomāde «Colourglide», no kuras 37 toņiem ikviena sieviete atradīs sev piemērotāko. Lūpu pomādes un kontūrzīmuļi ietilpst arī pastāvīgajā dekoratīvās kosmētikas klāstā.

 

Izstrādājumu cenas:

Acu ēna «Pearlescents Eye Trio» – Ls 9,70
– toņi: 01 Moonlight Lustre un 02 Sundown Glow

vaigu ēnas «Pearlescents Blush Trio» – Ls 11,80
– toņi: 01 Cool Dusk un 02 Warm Sunset

Acu kontūrzīmuļi «Metallic Eye Definer» – Ls 7,70
– toņi: 10 Brilliant Blue, 11 Vibrant Emerald, 12 Shimmering Steel, 13 Burnished Amber,14 Glowing Amethyst

Lūpu pomāde «Colourglide» – Ls 9,20

 

Produktus var iegādāties «The Body Shop» veikalos tirdzniecības centros «Alfa», «Mols», «Spice», «Domina», «Origo» un «Galerija Centrs», kā arī Liepājā, tirdzniecības centrā «Kurzeme». •