Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

Miswak – dabiska zobu birste

«Acorelle Bio» smaržas

Ilgnoturīga želejveida matu krāsa «Herbatint»

«Simon Levelt» organiskā tēja un kafija
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

Miswak – dabiska zobu birste

Jau gadsimtiem ilgi salvadoras (Salvadora persica) jeb Miswak koka jaunās saknes, pateicoties to higiēniskajai iedarbībai, cilvēki izmanto zobu kopšanā – par dabisku zobu birsti. Tās nodrošina ne tikai zobu mehānisku iztīrīšanu, bet arī dezinficē un atsvaidzina mutes dobumu. Fluorīda saturs kociņos atbilst mūsdienīgas zobu kopšanas pamatkritērijiem.

Kociņi ir augstas kvalitātes, to atlase tiek veikta ar rokām. Pēc novākšanas jaunās saknītes uzreiz tiek iesaiņotas vakuuma iepakojumā. Pateicoties baktēriju savairošanos kavējošām sastāvdaļām, šajos kociņos nav asniem (dīgstiem) pateicīgas barotnes.

Sastāvdaļas: kalcija sulfāts, hlorīds, augsta fluorīda un silīcija daļa, C vitamīns, neliela tanīnu (miecvielu), saponīnu, flavonoīdu daļa (u. c.).

Lietošana: nomizojiet kociņu apmēram 1 cm no smailes, sakošļājiet šķiedras, izveidojot mīkstu šķiedru pušķi. Tīriet zobus kā ar parasto zobu birsti. Pēc nedēļas nogrieziet šķiedras līdz mizai un veidojiet jaunas.

Ieguvumi: mazāks zobu aplikums, patīkams svaigums mutes dobumā, zobu mineralizācija, smaganu masāža, nav nepieciešama zobu pasta. Var košļāt nervozitātes mazināšanai, mazuļi – zobu nākšanas laikā.

Veikalā nopērkamo Miswak kociņu aptuvenais garums – 15 cm; cena – Ls 1,20.

Pieejami veikalos: «Alternative shop», «Zaļā bodīte», «Saulesdārzs», http://www.ekokosmetika.lv, http://www.rudra.lv.

 

Veikalā «Ekopreces» (http://www.ekopreces.lv) varat iegādāties «Acorelle Bio» smaržas. Tās nodrošina pilnīgu harmoniju ar ādu, jo visas sastāvdaļas ir dabiskas izcelsmes, – tas ir dzīvīgs aromāts, kas ciena gan ķermeni, gan apkārtējo vidi. Pieejami dažādi aromāti: «Bambuss un lotoss», «Citruss un verbena», «Tējas dārzs», «Kvieši un mandeles», «Baltā orhideja», «Savvaļas ogas». Aptuvenā cena: Ls 23 (50 ml).

 

Veikalā «Dabas bērns» jaunumi – ilgnoturīga želejveida matu krāsa «Herbatint» skaistiem, veseliem un stipriem matiem! Atšķirībā no klasiskajām matu krāsām «Herbatint» nesatur amonjaku, tā neiekļūst epidermā. Matu krāsošanas laikā jums nebūs jāieelpo amonjaka tvaiki, tādējādi izvairoties no nepatīkamām alerģiskām reakcijām un to toksiskās iedarbības uz organismu. Šai krāsai nav nepatīkamas kodīgas smakas. Nesatur parabēnus un rezorcīnu, kas veicina nopietnas veselības problēmas.

Skaistu, dabīgu, eleganti niansētu 30 toņu gamma ļaus jums radoši un droši sasniegt iecerēto rezultātu. Ja iegūto toni tikpat kvalitatīvu vēlaties noturēt īpaši ilgi, pēc matu krāsošanas iesaka lietot «Intensive Aloe Vera Shampoo», «Intensive Aloe Vera Royal Cream Conditioner» un «Intensive Aloe Vera Solution» fluīdu jutīgai galvas ādai un bojātiem matiem, kuru arī ražo «Herbatint».

Cena veikalā: Ls 8,80.

 

«Veikals veselībai» izplata un pārdod Nīderlandes uzņēmuma «Simon Levelt» organisko tēju un kafiju. «Simon Levelt» pastāv jau 175. gadu, pēdējos 15 gadus īpaši specializējoties organisko produktu ražošanā. Pateicoties izcilajai kvalitātei, tie labi pazīstami gan Nīderlandē, gan citur pasaulē. Arī cena, salīdzinot ar citu firmu organisko kafiju, ir izcili draudzīga – 250 g paciņa maksā aptuveni 3 latus. Piedāvājumā plašs sortiments.

 

Veikalu adreses:

«Ekopreces» – Mazā Nometņu iela 45/53, Rīga
«Saules dārzs» – t/c «Pilsētas pasāža», Driksas iela 4, Jelgava
«Alternative shop» – Elizabetes iela 25, Rīga
«Zaļā bodīte» – Pils iela 13, Tukums
«Dabas bērns» – Miera iela 17, Rīga
«Veikals veselībai» – Gogoļa iela 13, Rīga, Maskavas iela 1008/110, Rīga, Lielvārdes iela 4, Rīga •