Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Sākam jaunu rubriku – «TESTĒJAM PAŠI!»


Šoreiz izmēģināsim un pārbaudīsim «ESSENTIAL CARE» dubultas iedarbības attīrošo sejas masku.


Ražotāji sola, ka āda tiks tonizēta un atjaunota, dziļi to attīrot un nolobot atmirušās ādas šūnas ar viena produkta palīdzību. Sastāvā: zaļie māli, minerāliem bagātās brūnaļģes, kā arī bioloģiski audzētas avenes, mētras un cukurniedres. To attīrošās īpašības ar vairāk nekā 60 minerālvielām, vitamīniem, aminoskābēm un alfa hidroksiskābēm (augļskābēm) izvada netīrumus un atbloķē poras, stimulē mikrocirkulāciju un maigi noloba atmirušās šūnas.

Sākumā mazliet pārsteidz, ka maska pašai nepieciešamā daudzumā jāsajauc ar ūdeni, bet klāt pieliktā instrukcija piedāvā dažādus variantus, kā to izdarīt: ar ūdeni, ziedūdeni, dzīvo jogurtu, svaigu pienu. Iesākumam nolemju vienkāršāko – ar ūdeni. Sajaucu tējkarotīti maskas pulvera ar ūdeni un uzklāju uz sejas. Ir patīkami velkoši kņudinoša sajūta, pēc tam maska mazliet iekalst. Turu masku uz sejas 10 minūtes, tad noskaloju ar remdenu ūdeni un pēc tam vēl notīru ar «Madaras» toniku. Ir tiešām patīkama, tīra sajūta. Man patika!

Lai gan uz iepakojuma rakstīts, ka maska piemērota visiem ādas tipiem, manuprāt, tā vairāk derēs taukainai ādai, bet, iespējams, ka kopā ar jogurtu vai pat mazliet medus, derēs arī sausākas ādas īpašniecēm.

Cena – samērā augsta 24,40 Ls/50 g, bet iepakojuma satura pietiekot 10 reizēm. Taupības nolūkos varētu mēģināt daļu «ESSENTIAL CARE» maskas aizvietot ar zilajiem vai baltajiem māliem.

Sīkāku informāciju par maskas lietošanu, sastāvu un tirdzniecības vietām lasi http://www.dabiga-kosmetika.lv! •