Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 


«Trejdeviņu» saimniece Una Dūze-Bautre rožu laukos Bulgārijā. Runājot par rozēm, Una teic, ka viskrāšņāk rozes uzsmaržo dārzniecēm, ne karalienēm!
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 5 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

«Trejdeviņi» paplašina robežas un skatās uz rozēm

 

Bez pircējiem jau zināmiem un iemīļotiem produktiem «Trejdeviņu» klāstā vairāki jauni izstrādājumi, to skaitā produkti, kuru sastāvā ir gan rožu eļļa, gan destilāts jeb ziedūdens. Tīru rožu ziedūdeni skaistumkopšanā lieto jau kopš seniem laikiem. Tas ir lielisks ādu kopjošs eliksīrs ar atsvaidzinošām īpašībām, viegli tonizējošs un savelkošs, barojošs un attīrošs. Ļoti efektīvs, ja ir paplašināti vai plīsuši asinsvadi, ādas bojājumi, jo rozei piemīt ādu nomierinošas un kopjošas īpašības. Turklāt tai ir arī burvīga smarža! Visas šīs īpašības «Trejdeviņu» skaistuma produktu eksperti novērtējuši un īstenojuši savos jaunajos produktos, sniedzot ādai elitāru pieskārienu.

  • Rožu sejas krēms ar lecitīnu, rožu (Rosa damascena) un augu eļļām ir pieredzējuša meistara īpaša dāvana jebkuras ādas kopšanai. Krēms palīdz sejas ādai saglabāt mitrumu, baro to un aizsargā.
  • Rožu vannas piens – ar mīlestību darināts produkts, kas radīts ķermeņa ādas spēcināšanai, reģenerācijai un aizsardzībai. Piena vannas palīdz atjaunot ādas maigumu un nomierina nervu sistēmu. Mīkstina ūdeni, dara to patīkamu ādai. Tas gatavots no Latvijas brūnaļu piena, ko «Trejdeviņi» papildinājuši ar rožu ziedu aromātu. Rožu smarža kopā ar pienu brīnumaini iedarbojas uz ādu. Atjaunojas garīgais līdzsvars, palielinās enerģija. Vannas piens ar rožu smaržu domāts visiem ādas tipiem.
  • Rožu–sandala smaržu tāfelīte – piešķirs matētu un smalki izmeklētu aromātu ādai, vienlaikus mīkstinot un aizsargājot to. Rožu un sandala eļļa uz ķermeni iedarbojas atvēsinoši, tonizē, līdzsvaro, stabilizē, mierina un iepriecina.
  • Rožu ziepes un rožu vannas sāls – popularitāti ieguvuši «Trejdeviņu» meistaru produkti, kuru sastāvā ēteriskās eļļas, ekoloģiski tīri augu ekstrakti, bioloģiski aktīvas augu valsts piedevas.

Īpašs jaunums ir «Trejdeviņu zālīšu sviests», ko veido šī sviests jeb karitē koka eļļa unikālā kombinācijā ar avokado eļļu, mežrozīšu ekstraktu, alveju, piparmētru ēterisko eļļu, ārstniecisko kumelīti, rozmarīna, ingvera, muskatrieksta, koriandra, krustnagliņu, kanēļa, citrona, eikalipta, priedes un salvijas ēteriskajām eļļām.

Produkti nopērkami «Es Saule» veikalā un pie šīs firmas produkcijas izplatītājiem, («Es Saule» vai «Trejdeviņu») stendā Āgenskalna tirgū un daudzos veikaliņos visā Latvijā, kur nopērkami dabīgi produkti. Pieprasi arī sev tuvākajā veikaliņā!

«Trejdeviņu» stendā Āgenskalna tirgū nopērkama arī Bulgārijā ražota kosmētika: rožūdens, rožu koncentrāts, «Lady’s Joy» sejas krēmi un citas labas lietas, kā arī lietuviešu mākslinieces darināti ziepju trauki – katrs no tiem unikāls. •