Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

«ESSENTIAL CARE» produkti

«Clipper» tējas

Šungīts

«Ecover» produkti
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 16 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

 

«ESSENTIAL CARE» produktu klāstā jaunums – divkāršas iedarbības attīroša sejas maska. Tonizē, padari gludu un atjauno ādu ar viena produkta palīdzību – tas dziļi attīra to un noloba atmirušās šūnas. «ESSENTIAL CARE» jaunākajā ādas kopšanas produktā apvienotas zaļo mālu, brūnaļģu, aveņu, kosas un cukurniedru attīrošās īpašības ar vairāk nekā 60 minerālvielām, vitamīniem, aminoskābēm un alfahidroksiskābēm (augļskābēm), kas izvada netīrumus un atbloķē poras, stimulē mikrocirkulāciju un maigi noloba atmirušās šūnas.

Maska piemērota visiem ādas tipiem.

Sīkāku informāciju par tās lietošanu un sastāvu lasiet http://www.dabiga-kosmetika.lv.

«ESSENTIAL CARE» attīrošā sejas maska nopērkama veikalos: «Alternative Shop», «Ekopreces», «Ekoprodukti», «Saules dārzs», «Zaļā bodīte», Veselības studijā «WEYERGANS HIGH CARE» Rēzeknē, Cēsu Vecpilsētas aptiekā, interneta veikalos http://www.ekokosmetika.lv, http://www.lavandas.lv un http://www.ekopreces.lv u.c.

Cena veikalos – Ls 24,40.

 

«Clipper» tējām – jauns iepakojuma dizains! Bet jaunajās paciņās atradīsit to pašu garšīgo, veselīgo un daudzveidīgo tēju! Uzņēmuma vērtības nav mainījušās – kvalitāte un strādnieku labklājība, kā arī apzinīga attieksme pret vidi aizvien ir uzmanības centrā. «Clipper» tējas, kā arī kafiju un šokolādi varat iegādāties veikalos «Sky», «Stockmann», «Prizma» un «Rimi».

 

Šungīts

Latvijā šungīts nav diez ko zināms, taču Krievijā šis melnais, oglei vai grafītam līdzīgais minerāls ir ļoti populārs, slavenais ārsts Malahovs, kurš katru darbdienu Baltijas 1. televīzijas kanālā vada raidījumu «Malahov +», to iesaka ik pa brīdim. Dzeramajā ūdenī ievietots šungīts esot labs absorbents – pēc trim diennaktīm ūdenī nebūšot vairs ne toksīnu, ne pesticīdu, ne smago metālu vai citu kaitīgu piemaisījumu, un to iesaka lietot pret dažādām slimībām. Izlasot šungīta drupatiņām pievienoto anotāciju, uzzinu, ka tas dziedē vai visas kaites un brūces, šungīta ūdens ne tikai jādzer, bet tajā jāmazgājas mūžīgas jaunības iegūšanai, jādod mājdzīvniekiem, jālaista puķītes... Krievi lepojas, ka, tikai pateicoties šungītam, viņi uzvarējuši Poltavas kauju. Pēteris I, atguvis veselību ar šā akmens palīdzību, licis visiem zaldātiem dzert tikai ūdeni, kurā paturēts šungīts. Zviedru karaspēka cīnītāji dzēruši ūdeni no tiem pašiem grāvjiem un mocījušies ar caurejām, tāpēc nekādi veiklie karotāji neesot bijuši.

Šungītu atradu dziednieces Ilzes Jansones veikaliņā, kas no Pērnavas ielas pārcēlies uz Pārdaugavu. Tur var atrast visādus brīnumus: bebru dziedzeru uzlējumu, āpšu un susliku taukus, dabīgo terpentīnu, dažādus maģijas rituālu priekšmetus, vara aproces utt.

Cena: Ls 3,50 par 150 g šungīta drupatiņu, piramīdiņas – Ls 11 un Ls 18.

 

Veikalam «Dabas bērns» jauna adrese – tagad tas atrodas Miera ielā 17.

Jaunajās telpās arī jaunumi produkcijas klāstā – firmas «Ecover» gaisa atsvaidzinātājs telpām un

«Ecover» bērnu šampūns. Veikalā iespējams iegādāties arī zīmola «The Earth Collection» apģērbus.

 

Veikalu adreses:
«Dabas bērns» – Miera iela 17, Rīga
«Alternative Shop» – Elizabetes iela 25, Rīga
«Ekopreces» – Mazā Nometņu iela 45/53, Rīga
«Ekoprodukti» – Gramzdas iela 31, Rīga
«Veselības skola» – E. Smiļģa iela 5, Rīga (E. Smiļģa un Slokas ielas krustojumā)
«Saules dārzs» – t/c «Pilsētas pasāža», Driksas iela 4, Jelgava
«Zaļā bodīte» – Pils iela 13, Tukums
Veselības studija «WEYERGANS HIGH CARE» – Dārzu iela 44, Rēzekne
Vecpilsētas aptieka – Rīgas iela 7, Cēsis •