Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 
Andra Zaļkalna foto.
Andra Zaļkalna foto.
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

 

Laba diena!

Klāt jauns gads, un nav, šķiet, liela iemesla ticēt, ka tas būs dikti laimīgs un jauks. Bet tas jau tikai tad, ja laimi mēra naudas daudzumā. Laime tomēr ir smalkāka matērija, un to atrast var ne tikai veikalā. Nupat satiku vienu īstenu laimes meistari – Diānu Timofejevu Dabas vēstniecībā. Iegāju tur kā nelaimes čupiņa, kam sūri grūti jāvelk savs jūgs, bet izgāju smaidīga, un nu jau nedēļa pagājusi, taču laimes sajūta no manis neatkāpjas. Smaids arī ne. Un tagad trauksmainās ziņas par krīzi man notek kā pīlei ūdens. Protams, es ņemu vērā, ka iestājušies grūtāki laiki... Arī «Vides Vēstu» redakcija savelk jostu ciešāk, un mēs pārspriežam, kā varētu ietaupīt.

Žurnāls kļuvis par dažām lappusēm plānāks, bet tu taču piedosi, vai ne? Nolēmām vēl taupīgāk lietot elektroenerģiju, saspiedīsimies ciešāk, vairāk strādāsim mājās un daļu namiņa izīrēsim otram zaļi domājošam kolektīvam. Atgādinājām sev, ka viszaļākie pirkumi ir tie, kurus nenopērkam. Dāvanas cits citam nepirkām, svētku kartītes nevienam nesūtījām un priecīgi konstatējām, ka arī mums reti kurš atsūtīja laimes vēlējumus aploksnē. Toties sirsnīgi pateicamies visiem, kas «Vides Vēstīm» izturību un laimi vēlēja ar tīmekļa starpniecību.

Daudzi gan sūrojas, ka pērnie laimes vēlējumi 2008. gadā nav piepildījušies... Vai nu bija tik traki? Es, piemēram, pērn satiku vairākus cilvēkus, par kuriem joprojām turpinu priecāties un no viņu darbiem iedvesmoties. Man bija vairākas rokdarbu izstādes, un arī vasara tika koši nosvinēta. Tagad varu vien pukoties pati uz sevi, ka tik bieži ieslēdzu TV, pakļāvos masu psihozei un ļāvos izbailēm.

Turamies! Ikviens pārbaudījums dzīvē mūs sagatavo dižākiem darbiem, un pārmaiņas ne vienmēr ir kaut kas slikts. Es apsolu, ka arī turpmāk vairāk meklēsim sauli rasas pilienā un gādāsim, lai, lasot «Vides Vēstis», tu kļūtu viedāks, nevis drūmāks.

Jebkurā diennakts laikā «Vides Vēstis» vari abonēt mūsu mājaslapā www.videsvestis.lv.

 

Anitra