Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

«Wild Cherry» – skurbinošie ķirši

 

Pirmais jaunums, ko 2009. gadā piedāvā «The Body Shop», ir «Wild Cherry» – kārdinoša un skurbinoša ķermeņa kopšanas sērija.

«Wild Cherry» izstrādājumi smaržo pēc tikko plūktiem sulīgiem, sarkaniem ķiršiem un satur dabisko ķiršu eļļu. Ādu mīkstinošā un mitrinošā eļļa spiesta no ķiršu kauliņiem. Ķiršu raža iegūta Itālijas pakalnos, netālu no Veronas, kur vietējie ģimenes uzņēmēji audzē ķiršu kokus.

«Wild Cherry» izstrādājumi nesatur mākslīgos konservantus, un arī šā produkta iepakojums ražots, domājot par vidi: tiem izmantoto PCR plastmasu (Post Consumer Recyclate) izgatavo no otrreiz pārstrādātām ūdens pudelēm. Ķermeņa kopšanas līdzekļos iekļautas vairākas godīgās tirdzniecības izejvielas, piemēram, Zambijas medus un Kolumbijā atbilstoši ilgtspējīgas mežsaimniecības principiem ražota palmu eļļa.

«Wild Cherry» sviestkrēma ādu kopjošās sastāvdaļas ir ķiršu eļļa, kā arī godīgās tirdzniecības sojas un olīvu eļļa.

«Wild Cherry» maigās dušas želejas sastāvā ir ādu mīkstinošais Zambijas medus, bet kārdinoši smaržīgais marmelādes konsistences ķermeņa skrubis «Wild Cherry», kura sastāvā iekļautas kivi sēkliņas un sadrupinātas valriekstu čaulas, padara ādu ziedošu. Izstrādājuma mitrinošās sastāvdaļas ir ķiršu eļļa un godīgās tirdzniecības parariekstu eļļa no Brazīlijas.

Sērijā ietilpst arī mitrinošs, viegls ķermeņa losjons, ziepes un higiēniskā lūpu pomāde (cena Ls 5,20).

 

Produktus var iegādāties Latvijā «The Body Shop» veikalos tirdzniecības centros «Alfa», «Mols», «Spice», «Domina», «Origo» un «Galerija Centrs», kā arī tirdzniecībs centrā «Kurzeme» Liepājā. •