Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

Ķermeņa kopšanas līniju «BALM BALM»

«Naturella» sojas vaska sveces

«Herbaria Krauterparadies GmbH» garšvielas
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemta 1 atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

 

Kompānija «Organics Baltia» no šā gada janvāra Latvijas tirgū piedāvā ķermeņa kopšanas līniju «BALM BALM». Tā ir 100% organiska kosmētika, īpaši piemērota ziemas aukstajiem mēnešiem. «BALM BALM» – balzami, kurus var lietot gan sejai, gan lūpām, rokām, kājām, kā arī speciālie balzami bērniem. Balzamu sastāvā ir tikai šī sviests, saulespuķu un džodžobas eļļa un bišu vasks! Aizmirstiet par sūrstošu un sausu ādu ziemas laikā – lietojiet «BALM BALM» balzamus! Produktiem ir piešķirts «Soil Association» sertifikāts, kas nozīmē, ka neviena sastāvdaļa nav kaitīga ne cilvēkiem, ne videi. «BALM BALM» balzamus var iegādāties veikalā «Alternative Shop».

Interneta veikals http://www.dabasdobe.lv uzsācis tirgot Līgatnes papīrfabrikā ražotu biroja papīru. Tas izgatavots no baltās makulatūras, nebalināts, līdz ar to nav tik izcili balts kā līdz šim pierastais. Tomēr tā ir lieliska alternatīva tiem birojiem, kuri vēlas saimniekot videi draudzīgi. Iepakojuma cena Ls 3,54. Papildus tam «Dabas dobe» ar prieku un bez maksas nogādā sakrāto makulatūru Līgatnes papīrfabrikā otrreizējai pārstrādei.

 

Veikals «Ekopreces» svētku reizēm un arī garajiem ziemas vakariem piedāvā «Naturella» sojas vaska sveces. Tās ražotas Latvijā no 100% dabīga sojas vaska, sveces dakts ir no smalkākās bezsvina kokvilnas; roku darbs. Lietojot sojas vaska sveces, prieku gūsit ne tikai jūs, bet arī apkārtējā vide un līdzcilvēki:

  • sojas vasks nav kaitīgs veselībai un sadeg tīrāk nekā parafīns – bez degošās vielas oglekļa kvēpiem, kas var padarīt melnas sienas, griestus un mēbeles, kā arī gaisā izplatīt toksiskas kancerogēnas vielas;
  • sojas pupiņas pretstatā parafīnam, kas sastāv no naftas, ir atjaunojams resurss;
  • sojas sveces deg lēnāk un mierīgāk nekā parafīna vaska sveces;
  • tā kā sojas pupiņas ir augs, šis vasks dabiskā veidā bioloģiski noārdās;
  • sojas vasku pretstatā parafīna vaskam ir vienkāršāk notīrīt no materiāliem un virsmām;
  • pērkot sojas pupiņu izstrādājumus, tiek veicināta lauksaimniecība.

Veikalā nopērkamas «Naturella» sojas vaska sveces ar kadiķa, kanēļa, kliņģerīšu ziedu, krustnagliņu, pelašķu u. c. piedevu aromātu. Degšanas ilgums – līdz 70 stundām, cena – Ls 7,85.

 

«Zaļais veikaliņš» uzsācis vācu ražotāja «Herbaria Krauterparadies GmbH» garšvielu tirdzniecību. Tie ir augstas kvalitātes garšvielu maisījumi. Pieejami divu veidu iepakojumos – metāla kārbās ar vairākkārtēji lietojamu vāciņu, kā arī stikla iepakojumā ar dzirnaviņu mehānismu. 100% bioloģiski. Veikalos ir iespējams garšvielas pasmaržot, kā arī saņemt bezmaksas paraudziņus izmēģināšanai savām receptēm. Pašlaik pieejami tikai tā sauktie maisījumi (Organic Gourmet) – lietošanai jau sagatavots produkts, kurā ir vairākas sastāvdaļas, piemēram, «Salsas šokolāde» – gaļas mērcei meksikāņu gaumē. Vienkāršu un ātru izmantošanas veidu var atrast jau uz iepakojuma. Interesantas receptes, kā arī citu informāciju varat atrast internetā – http://www.herbaria.de.

 

Veikalu adreses:
«Ekopreces» – Mazā Nometņu iela 45/53, Rīga;
«Alternative Shop» – Elizabetes iela 25, Rīga;
«Zaļais veikaliņš» – Hospitāļu iela 7a un Lielirbes iela 17a («Panorama Plaza»), Rīga. •