Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

«Bentley Organic» produktu līnija

Ekoloģiskās autiņbiksītes «Bambo»

«Clipper» šokolādes dzērieni
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jaunie ekoprodukti

Veikalā «Alternative shop» tagad iespējams iegādāties preces no angļu firmas «Thos.Bentley & Son» produktu līnijas «Bentley Organic». Produktu klāstā ir dažādi ķermeņa kopšanas līdzekļi: ziepes (Ls 3,95), šķidrās roku ziepes (Ls 5,90), šampūni (Ls 7,50) un balzami (Ls 7,50) dažādiem matu ti-piem, kā arī dušas želejas (Ls 6,50).

2000. gadā uzņēmums saņēma Karalienes balvu – Apvienotās Karalistes prestižāko apbalvojumu –, un ir vienīgā ziepju ražotne pasaulē, kurai piešķirts gan Augsnes asociācijas sertifikāts (Soil Association Certification), gan ISO 140001 vides standarts. Zemes asociācijas sertifikāts apliecina, ka «Bentley Organic» ir ne tikai augstākās kvalitātes ķermeņa kopšanas produkti, bet arī kalpo kā garantija, ka visi produkti ražoti, izmantojot tikai eļļas un dažādu augu piedevas, kas iegūtas ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm.

Veikals–kafejnīca «Ekovirtuve» pircējus atkal iepriecina ar vairākiem jau-numiem – dažādu augļu un dārzeņu sukādēm, kā arī augļu un ogu sīrupiem. Zemnieku saimniecība «Gundegas» no Limbažu rajona Bīriņiem piegādā dižbrūkleņu (lielogu dzērveņu) sukādes (Ls 2,50 /100 g), pīlādžu sukādes (Ls 1,65 /100 g) u.c. un cidoniju, smiltsērkšķu un dzērveņu sīrupus (Ls 3,30 /0,5 l). Zemnieku saimniecība «Straumēni» no Aizkraukles pagasta piegādā cidoniju, rabarberu un ābolu sukādes ar dažādu ogu – dzērveņu, jāņogu, upeņu u.c. – piedevām, kā arī biešu sukādes. Cena par 100 g/150 g iepakojumu Ls 1,75. Pieejami arī sukāžu asorti, kas varētu būt laba dāvana.

Veikals «Dabasbērns» uzsācis pasaulē pazīstamās medicīnas preču ražotājfirmas «ABENA» ekoloģisko autiņbiksīšu «BAMBO» tirgošanu. To ražošanā izmantoti ekoloģiski izejmateriāli, radot vienlaikus plānas, uzsūkstpējīgas un ērtas autiņbiksītes. Elpojošā virskārta ļauj gaisam piekļūt ādai, tādējādi samazinot mitruma izraisīta iekaisuma iespējas. Produktam piešķirta Skandināvijas valstīs apstiprinātā ekokvalitātes zīme «Swan», kura apliecina, ka produkts ir ekoloģisks visā tā dzīves ciklā – izmantotās izejvielas, pielietojuma drošība, sadalīšanās pēc izmantošanas, atkritumu līmenis ražošanā.

Cena: Ls 5,99-7,39 par 20-30 gab. iepakojumu (atkarībā no autiņbiksīšu izmēra).

«Clipper» piedāvā izsmalcinātus šokolādes dzērienus, kuru ražošanā izmantotas tikai bioloģiski audzētas izejvielas, ar zemu tauku saturu. Ieberiet to karstā pienā un baudiet tasīti lieliska dzēriena! Pieejams arī ar dabisko kanēli bagātināts šokolādes dzēriens. Produkti marķēti ar Godīgās tirdzniecības uzlīmi.

Cena: Ls 3,17 – 5,20.

Pagaidām nopērkams tikai «Brand Holdings» birojā Rīgā, Baltā ielā 7.

 

Veikalu adreses:

«Alternative Shop» – Elizabetes ielā 25, Rīga;

«Ekovirtuve» – Rūpniecības iela 11, Rīga;

«Dabasbērns» – Miera iela 19, Rīga.