Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu saņemtas 13 atsauksmes
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

«Nature’s Minerals» – «The Body Shop» minerālvielu dekoratīvā kosmētika

Šā gada septembrī «The Body Shop» pastāvīgo izstrādājumu klāstu papildinās minerālvielu dekoratīvā kosmētika «Nature’s Minerals», kuras izstrādājumu sastāvu 100% apjomā veido minerālu izejvielas. «The Body Shop» izstrādājumos nav izmantotas pildvielas, krāsvielas vai vaski (piemēram, talks, bora nitrīds, bismuta hlorīda oksīds), kas ir daudzu citu pašlaik tirgū piedāvāto minerālkosmētikas izstrādājumu sastāvā. «The Body Shop» minerālkosmētikai nav pievienoti ne konservanti, ne aromatizētāji.

Jaunā minerālkosmētika «Nature’s Minerals» ir pati labākā izvēle cilvēkiem ar jutīgu ādu un ikvienam, kas vēlas lietot iespējami dabiskāku dekoratīvo kosmētiku. Uzklātais grims ir viegls, caurspīdīgs un ādu lolojošs. Toņu intensitāti viegli pastiprināt krāsošanās procesā.

Minerālkosmētikas sērijā «Nature’s Minerals» ietilpst sešu toņu pūderveida acu ēnas, četras vaigu ēnas un sešu dažādu toņu minerālpūderi ar tonālā krēma efektivitāti. Izstrādājumu sēriju papildina ļoti kvalitatīvas, īpaši minerālkosmētikai izstrādātas acu ēnu, vaigu ēnu un minerālpūderu otiņas.

 

«Nature’s Minerals» minerālpūderis ir zīdaini smalks, un tam piemīt tonālā krēma efektivitāte, kas izceļ ādas dabisko kvēli un viegli izlīdzina ādas krāsu. Eļļu nesaturošajam minerālpūderim ir saules aizsargfiltrs (SPF 20), kas veidots uz minerālvielas – titāna dioksīda – bāzes. Minerālpūderis nesausina ādu un neaizsprosto poras, lieliski piemērots arī jutīgai ādai. Izstrādājums testēts dermatologu uzraudzībā.

«Nature’s Minerals» vaigu ēnas uz vaigiem rada vieglu, caurspīdīgu toni un padara sejas krāsu dzidrāku. Izceļot vaigu un visas sejas kontūras ar kvalitatīvajām minerālvielu vaigu ēnām, viegli panākt dabisku rezultātu.

«Nature’s Minerals» acu ēnas ir vieglas un smalkas. Maigā sastāva dēļ tās piemērotas arī kontaktlēcu lietotājiem un cilvēkiem ar jutīgu plakstiņu ādu. Tonis neizbāl, un ēnas no plakstiņiem nenobirst visu dienu, kā arī nesakrājas acs plakstiņu ādas rievās. Acu ēnas testētas dermatologu un acu ārstu uzraudzībā.

«Nature’s Minerals» otiņas ir izcili kvalitatīvas un mīkstas, to materiāls un forma piemēroti tieši minerālkosmētikai. Otiņas izgatavotas no sintētiskām spalviņām.

Latvijā šos produktus var iegādāties «The Body Shop» veikalos tirdzniecības centros «Alfa», «Mols», «Spice», «Domina», «Origo» un «Galerija Centrs», kā arī jaunatvērtajā veikalā Liepājā, tirdzniecības centrā «Kurzeme».

 

Vairāk informācijas par produktiem jūs atradīsit interneta mājaslapā http://www.thebodyshop.lv un «The Body Shop» veikalos, jautājot pārdevējām. •