Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Jauna «Biotēka», jauni labumi

Labas ziņas! Tagad, mīļie vides aktīvisti, dabīgo un zaļo lietu cienītāji, «Biotēka» būs atvērta gan darbdienās, gan brīvdienās no plkst. 10 līdz plkst. 22! Kopš 31. maija Rīgā, lielveikalā «Sky & More» Duntes ielā 19a, durvis vērusi ceturtā «Biotēka»!

Gan šajā, gan arī pārējās trīs jau labi zināmajās «Biotēkās» jūs gaida pulka jaunu, vērtīgu atradumu. Visupirms – tik sengaidītās dabīgās smaržas! Pazīstamais Francijas biokosmētikas ražotājs «Florame» piedāvā pirmos «Ecocert» sertificētos «Florame» organiskos tualetes ūdeņus – piecus burvīgus ziedu aromātus: rozes, vaniļas, neroli, vetivera un lavandas. Šie smaržūdeņi nesatur nevienu sintētisku smaržvielu vai sastāvdaļu, un to pārbaudēs nav izmantoti dzīvnieki

«Florame» produkcijas klāsts «Biotēkās» ir ļoti plašs: augu ēteriskās eļļas, aromterapijā izmantojamās eļļas, kosmētika vīriešiem un sievietēm, ziepes, smaržīgās sveces. Īpašu uzmanību pievērsiet «Florame» smaržvielu difūzeriem – speciāli izstrādātām ierīcēm telpu aromatizēšanai, kas darbojas, saglabājot ēterisko eļļu bioloģisko aktivitāti un terapeitiskās īpašības, kā arī ļauj eļļas izmantot ļoti ekonomiski.

Īsti vasarīgs piedāvājums ir triju veidu «Sonnentor» ledus tējas «Tee-jà-vu». Ziedu, lapu, augļu un garšvielu uzlējumi ar ābolu biezsulu, bez cukura un bez sintētiskajiem saldinātājiem – tikai 7,2 kcal 100 ml dzēriena! «Tee-jà-vu» mierīgu sirdi varat dzert gan paši, neraizējoties par figūru, gan dot bērniem saldo krāsaino limonāžu vietā. Garšīgu limonādi varat paga-tavot arī paši no «Sonnentor» aveņu vai jāņogu sīrupa – arī tie saldināti ar ābolu biezsulu un nesatur cukuru.

Jums šķiet, ka ātri un vienkārši pagatavojams ēdiens nevar būt veselīgs? Katram likumam ir izņēmumi! Nogaršojiet «Risonno», ko piedāvā «Sonnentor». «Risonno» sastāvā ir garšaugi, dārzeņi un kvieši – sātīgāki un aromātiskāki par rīsiem. Pasautējiet «Risonno» īsu brīdi, pārlejiet ar ūdeni un jau pēc 25 minūtēm baudiet gardumgardu, veselīgu maltīti, pilnībā no bioloģiskām sastāvdaļām. Noteikti uzcienājiet draugus un radus – visticamāk, kaut ko tādu viņi vēl nekad nebūs ēduši!

Kā vienmēr – ik mēnesi «Biotēkā» jūs gaida atlaides. Un, sākot no augusta, ieviešam jaunu tradīciju – degustācijas: noteiktās dienās būs iespēja pagaršot kādu no «Biotēkas» labumiem. Sīkāka informācija un degustāciju plāns internetā – http://www.bioteka.lv. •

 

Gaidām jūs «Biotēkā»!