Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Latvijā ražoti bioloģiskie mēslojumi un augu aizsardzības līdzekļi

 

SIA «Bioefekts» jau kopš 1993. gada izstrādā un ražo bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus un citus mikrobioloģiskos preparātus dārzkopības un lauksaimniecības vajadzībām.

Bioloģiskie mēslojumi satur augiem īpaši labvēlīgus mikroorganismus, kas, nonākot augsnē, izdala vitamīnus, augšanas stimulatorus, dabīgās antibiotikas, uzlabo augu apgādi ar minerālvielām. Uzņēmums piedāvā mikrobioloģiskos mēslojumus telpaugiem, ziediem, dekoratīvajiem stādījumiem, dārzeņiem, augļu kokiem un ogulājiem. Īpašs preparāts ir «Vitmīns», ko izmanto sēklu dīgšanas un augu apsakņošanās veicināšanai. Preparāts aktivizē augu vielmaiņu un uzlabo minerālvielu uzņemšanu. Augu attīstības veicināšanai, zaļās masas pieaugumam un augsnes bagātināšanai iesaka «Azotobakterīnu», kurš paredzēts graudaugu, dārzeņu, kartupeļu, dekoratīvo kultūru, augļu koku, ogulāju un zemeņu apstrādāšanai. Uzņēmums piedāvā arī gumiņbaktēriju preparātu «Nitragīnu» dažādu kultūru pirmssējas apstrādei.

SIA «Bioefekts» ražo arī bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus, kas satur dzīvus mikroorganismus, kuri iznīcina augu slimību izraisītājus. Profilaktiski lietoti, tie ir ļoti efektīvi.

Nekaitīgi cilvēkiem, augiem un dzīvniekiem!

Lietojot dabiskos preparātus, uzlabojas augu vielmaiņa un attīstība, stiprinās imunitāte. Tie ātrāk aug un kuplāk zied, labāk pretojas vides nelabvēlīgajiem faktoriem un mazāk slimo. Izmantotie mikroorganismi ir ilga zinātniskā darba rezultāts. Tie ir izdalīti no Latvijas augsnes un citiem dabas komponentiem un nav ģenētiski modificēti. Preparāti nesatur ķīmiskas vielas un ir plaši pielietojami arī bioloģiskajā lauksaimniecībā. Bioloģiskā mēslojuma pamatā izmantoti mikroorganismi no sešām mikroorganismu grupām. Atbilstoši augu prasībām un vides apstākļiem tiek izvēlēti vispiemērotākie. Katrā produktā optimāli sabalansēta arī mikroorganismu daudzumu attiecība. Dzīvus mikroorganismus saturošie preparāti jāsargā no tiešiem saules stariem un ķīmisko augu aizsardzības līdzekļu ietekmes. Mikroorganismi īpaši aktivizējas 15-20°C temperatūrā, nesablīvētā, mitrā augsnē. Nelabvēlīgos apstākļos vai pēc norādītā produktu noilguma termiņa to iedarbība mazinās, bet neizzūd. Bioloģiskie preparāti dabiski aizsargā un stiprina augus. Tie palielina ražu, uzlabo un atjauno augsni. •

Ražotne un veikals
Rīgā, Nometņu ielā 26
Tālr.: (+371) 67619157
Mob. tālr.: (+371) 29233947
E-pasts: info@bioefekts.lv

Veikals
Rīgā, Biķernieku ielā 121
Tālr.:(+371) 67538499

http://www.bioefekts.lv