Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

«Biotēkā» jaunumi tauriņa vieglumā!

Videi draudzīgai higiēnai jābūt tik vieglai kā tauriņš. Kādēļ sarežģīt savu ikdienu ar papildu grūtībām, kuras pēc tam nākas varonīgi pārvarēt? Pilnīgi lieki! «Masmi» un «Wiona» ļauj vienlaikus baudīt tādas pašas ērtības kā pilnīgi normāliem cilvēkiem un rūpēties par veselīgāku vidi kā visradikālākajiem zaļajiem.

«Masmi» sieviešu higiēnas preces – biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi – izgatavotas tikai no tīras kokvilnas un bioloģiski audzētas kokvilnas šķiedrām. Tām piemīt tik labas uzsūkšanas spējas, ka «Masmi» nav vajadzības izmantot nedz dabiskus, nedz mākslīgus superabsorbentus (pat celulozes masu ne). «Masmi» produkti nesatur smaržvielas, nav balināti ar hloru vai dioksīniem.

Līdz ar to tie:

  • ir gaisu caurlaidīgi un garantē optimālu mitruma līmeni, sargājot ādu no pārliekas sausināšanas;
  • neizjauc maksts dabisko pH līmeni;
  • ir veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas neliptu pie gļotādas, kā tas notiek ar parastiem tamponiem un paketēm;
  • anatomiski pielāgotas formas, maigi un ādai patīkami, mazina kairinājuma un iekaisuma risku.

«Masmi» higiēnas preces ir veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiskāka izvēle ik-dienas intīmajai higiēnai!

«Wiona» vienreiz izmantojamās autiņbiksītes mazuļiem ir videi draudzīgas attieksmes apliecinājums – pārdomāts no sākuma līdz galam.

Autiņbiksītes izgatavotas no kukurūzas cietes un celulozes – materiāliem, kas vidē sadalās. Kā vairums «zaļo» autiņu, kas tad tur sevišķs, teiksiet? Pirmkārt, tas, ka kukurūza nav ģenētiski modificēta, savukārt celuloze iegūta no speciāli stādītiem kokiem ilgstoši apsaimniekotos mežos – kokus izcērt, tūdaļ iestāda jaunus, vienmēr atjaunojot izmantotos dabas resursus. Protams, autiņbiksītes nav balinātas ar hloru, un tās nesatur citas agresīvas ķimikālijas.

Nopietni gādāts par šo autiņbiksīšu veselīgumu. Mitrumu uzsūcošā daļa satur tējas koka eļļu, kas mazina smakas izplatīšanos, kā arī sargā ādu no baktēriju un sēnīšu savairošanās. Sevišķi sīkās poras ļauj ādai elpot, bet nelaiž mitrumu atpakaļ pie mazuļa ādas – to, ka ar «Wiona» autiņbiksītēm bērna āda neiekaist, ātri pamana arī paši vecāki. Neatkarīgi institūti ir pārbaudījuši un atzinuši «Wiona» autiņus un mitrās salvetes par ādai izteikti draudzīgiem un antialerģiskiem.

Izvēlieties mazulim atbilstošāko izmēru no četriem piedāvātajiem:

  • mini (jaundzimušajiem, 3-6 kg smagiem zīdainīšiem; iepakojumā 48 gab.);
  • midi (mazuļiem no 4 līdz 9 kg; iepakojumā 48 gab.);
  • maxi (mazuļiem no 7 līdz 16 kg; iepakojumā 44 gab.);
  • junior (mazuļiem no 12 līdz 25 kg; iepakojumā 40 gab.).

Un visbeidzot – novērtējiet arī «Wiona» autiņbiksīšu iepakojumu! Kastītes izgatavotas no makulatūras un, protams, vidē pilnībā sadalās. Tās ir nelielas – gan pārvadājot, gan uzglabājot aizņem maz vietas un ir ērti paņemamas rokā. Bet galvenais – tās lieliski turpinās kalpot arī pēc tam, kad autiņi būs izlietoti! Kastītes lielums atbilst kompaktdiska izmēram: liec iekšā savu mūzikas disku kolekciju vai, asprātīgi mazliet papildinot kastītes noformējumu, izmanto par oriģinālu dāvanas iesaiņojumu.

«Masmi» un «Wiona» preces pieejamas «Biotēkās» Rīgā, Cēsu ielā 12, Šķūņu ielā 12/14 un Slokas ielā 12. •

http://www.bioteka.lv