Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Īpašas kvalitātes krāsas – akcents vides un veselības aizsardzībai


Esat nolēmuši krāsot sienas un griestus dzīvojamajās telpās, taču ģimenē ir kāds, kurš cieš no alerģijas vai astmas? Tad tieši jums Zviedrijas krāsu firma «BECKERS» piedāvā specializētas emulsijas krāsas «SCOTTE».


«SCOTTE» emulsiju popularitāti gan Zviedrijā, gan citās Skandināvijas valstīs un tagad arī Latvijā vairo to īpašā atbilstība visstingrākajām vides un veselības aizsardzības prasībām. Skandināvijas likumdošanā liela uzmanība pievērsta dabas un cilvēka veselības aizsardzībai. Jau vairākus gadu desmitus viens no zviedru koncerna «ALCRO-BECKERS» krāsu izstrādāšanas un ražošanas procesa galvenajiem virzītājspēkiem ir rūpes par vidi. Ar katru gadu palielinās to izstrādājumu skaits, kuru sastāvā vairs gandrīz nemaz nav videi un veselībai kaitīgu vielu. «Alcro–Beckers» rūpnīcai vienai no pirmajām Eiropā tika piešķirtas tiesības lietot Eiropas Savienības ekomarķējuma «Ekopuķīte» emblēmu, kas apliecina izstrādājuma atbilstību vairākiem vides aizsardzībā svarīgiem faktoriem.

Zviedrijā «SCOTTE» krāsas ir vienas no pirmajām, kuras pēc speciālas testēšanas ieteikusi lietot Zviedrijas Astmas un alerģijas slimnieku biedrība. Četras nedēļas pēc nožūšanas šīm krāsām vairs nav pilnīgi nekādas kaitīgas ietekmes pat uz īpaši jutīgiem cilvēkiem.

Atsaucoties uz Zviedrijas kolēģu pieredzi, arī Latvijas Astmas un alerģijas biedrība telpu krāsošanai iesaka izmantot «SCOTTE» krāsas, jo īpaši telpās, kur vēlāk uzturēsies cilvēki, kas cieš no alerģijas vai astmas.

Minētie kvalitātes marķējumi attiecas ne tikai uz balto emulsiju, bet arī uz visām tonētajām «SCOTTE» krāsām. «BECKERS» krāsas tiek tonētas īpašā tonēšanas sistēmā – toņu pastas nesatur ķīmiskos šķīdinātājus un citas kaitīgas vielas, piemēram, kadmiju, svinu, hromu, arsēnu, dzīvsudrabu. «BECKERS» krāsu tonēšanā tiek izmantoti tikai videi un veselībai nekaitīgi pigmenti.

Firmas «BECKERS» krāsas ir sevišķi piemērotas bērnu iestādēm, slimnīcām, sabiedriskās ēdināšanas iestādēm un citiem objektiem, kam tiek izvirzītas augstas prasības veselībai nekaitīgu krāsu lietošanā.

Sīkāku informāciju par «SCOTTE» emulsijām Jūs varat saņemt pie «BECKERS» krāsu izplatītājiem un tirgotājiem visā Latvijā lielākajos būvmateriālu veikalos. Aicinām izmēģināt šīs krāsas un pašiem pārliecināties par to kvalitāti! Izvēloties «BECKERS» krāsas, Jūs izvēlaties dabai draudzīgus augstas kvalitātes izstrādājumus un veselīgu darba vidi!

Pieci populārākie produkti, kurus iesaka lietot Latvijas Astmas un alerģijas biedrība:

«BECKERS» krāsu importētājs Latvijā:
SIA «Salons Objekts»
Mūkusalas iela 42, Rīga
LV-1004, Latvija
Tālrunis: 7860087
Fakss: 7860151
e-pasts: salons@salonsobjekts.lv http://www.salonsobjekts.lv