Vides Vēstis
Viss atpūtai dabā
Dabas dati

Bioloģiski!
 

 

 

 

 

 
 

Izdrukāt

Par šo rakstu nav saņemta neviena atsauksme
Apskatīt atsauksmes · Pievienot atsauksmi

Par labāku servisu atkritumu apsaimniekošanā


Sensenos laikos, kad atkritumu bija maz un par to izvešanu neviens īpaši neuztraucās, arī atkritumu izvedēju uzdevums bija daudz vienkāršāks – nogādāt atkritumus no punkta A uz punktu B, t. i., izgāztuvi. Mūsdienās, kad visas servisa jomas – telekomunikācijas, ēdināšana, transports – ir piedzīvojušas strauju attīstību, servisa kvalitāte un līmenis atkritumu apsaimniekošanā Latvijā uzlabojies minimāli, faktiski – nodrošinot tikai atkritumu transportēšanu.

Mūsu izpratnē serviss – tas ir augstākas kvalitātes un sarežģītības pakalpojumu komplekss, kura mērķis ir atvieglot klienta ikdienu. Tādēļ, sekojot mūsdienu attīstības tempiem, kompānija «Ragn-Sells» izstrādājusi virkni specializētu servisa risinājumu atkritumu apsaimniekošanā dažādiem klientiem un atkritumu grupām.


«CleanUp» – servisa pakete operatīvai tīrības ieviešanai būvobjektā

Šis pakalpojums izstrādāts, lai palīdzētu būvniecības uzņēmumiem īsā laikā attīrīt būvlaukumu no celtniecības atkritumiem, vienlaikus veicot to šķirošanu. SIA «Ragn-Sells» darbinieki savāks celtniecības atkritumus gan iekštelpās, gan apkārtējā teritorijā, vienlaikus veicot to šķirošanu, izvietos konteinerus, organizēs atkritumu izvešanu klientam izdevīgā laikā un palīdzēs taupīt būvnieku laiku, ko tie citādi veltītu būvgružu savākšanai.

Šo pakalpojumu jo īpaši ērti izmantot būvniecības pēdējos posmos, kad tuvojas objekta nodošanas termiņš un būvi apmeklē projekta attīstītāji, klienti un dažādu institūciju pārstāvji.

«CleanOffice» – specializēta sistēma atkritumu dalītai vākšanai un apsaimniekošanai birojos

Arvien vairāk kompāniju apzinās, ka zaļā domāšana ne tikai veicina dabas resursu taupīgu izmantošanu, bet arī uzlabo kompānijas tēlu tās darbinieku un klientu acīs. Turklāt, šķirojot dažādus birojā radītos atkritumus, ir iespējams ietaupīt gan vērtīgos dabas, gan uzņēmuma resursus.

«CleanOffice» pamatideja ir šķirot atkritumus to rašanās vietā. Šim nolūkam uzņēmumā tiek izvietoti biroja interjeram pieskaņoti skapīši konteineriem dažādu veidu atkritumiem. «Ragn-Sells» darbinieks nodrošina klienta darbinieku apmācību un sniedz norādes par pareizu šķirošanu, konteineru regulāru iztukšošanu, kā arī kontrolē šķiroto atkritumu kvalitāti.

Dažādiem birojiem piedāvājam individualizētu servisa paketi atkarībā no klienta vajadzībām un radīto atkritumu veidiem.

«CleanTown» – sadzīves atkritumu apsaimniekošana pašvaldībās, dzīvokļu kooperatīvos un privātmāju ciematos

«CleanTown» ir sistēma atkritumu dalītai vākšanai dzīvojamajos rajonos: kooperatīvos, privātmāju ciematos, jaunos dzīvojamajos kompleksos. Pirms servisa uzsākšanas nodrošinām klientu ar informāciju par atkritumu izvešanas kārtību un norādēm pareizai šķirošanai, nepieciešamības gadījumā vienojamies ar apsaimniekotāju par konteineru novietņu izveidi vai labiekārtošanu.

Optimāli izvēloties konteineru lielumu, skaitu un izvešanas biežumu, iespējams samazināt atkritumu radītās smakas izplatīšanos un veidot tīrāku vidi. Šis risinājums piemērots ne tikai dzīvojamajām mājām, bet arī sabiedriskajām iestādēm: skolām, bērnudārziem, slimnīcām, u.c.

«Ragn-Sells» izstrādātās servisa paketes iespējams kombinēt, piemērojot sabiedrisko iestāžu – skolu, bērnudārzu, slimnīcu – vajadzībām, kā arī iestāžu kompleksiem un tirdzniecības parkiem.

Rūpes par klienta ērtībām ir mūsu darba pamatprincips.

Vairāk informācijas par «Ragn-Sells» pakalpojumiem meklējiet internetā: http://www.ragnsells.lv.

SIA «Ragn-Sells» ir starptautiska atkritumu apsaimniekošanas un vides risinājumu kompānija, kuras pirmsākumi meklējami 19. gs. Zviedrijā dibinātajā Sellbergu ģimenes uzņēmumā. Latvijā «Ragn-Sells» darbojas kopš 2005. gada. Atkritumu šķirošana to rašanās vietā, atskaites par apsaimniekotajiem atkritumiem un konsultācijas vides prasību ieviešanā – tā ir neatņemama «Ragn-Sells» servisa daļa. Kompānijas piedāvāto pakalpojumu klāstā ir ne tikai sadzīves un rūpniecisko atkritumu savākšana, bet arī individuālas specializētas pakalpojumu paketes ražotnēm, birojiem un pašvaldībām.

 

Mēs mainīsim jūsu priekšstatus par atkritumu apsaimniekošanu

SIA «Ragn-Sells»
Bezmaksas tālrunis: 8000288
http://www.ragnsells.lv